2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

والا من ک تو ترافیک تهران موتور ترجیح میدم تا وسایل دیگه همین دیشب تازه شوهرم تندم میرفت کیف میکردم خدایی ربط نداره بارداری هرکاری دوست داری بکن مگه دکتر منع کنه اونم استراحت مطلق باشی جفت پایین باشه و این چیزا

پسرم إرمیا، ۹۹/۱/۹بدنیا اومد الهی شکر🤲خدا یا دخترم دیانا و پسرم اِرمیا به خودت سپردم 🍂

وای اصلا اینکارو نکن من زمان بارداریم وقتی رفتم سونو تو حیاط یه خانومه و شوهرش سوار موتور شدن که برن اما شوهره که گاز داد خانومه خیلی محکم خورد زمین  و بردنش سمت اورژانس وقتی جواب سونومو بردم زایشگاه که دکترم ببینه دیدم همون خانومه خیلی گریه میکنه از یه ماما پرسیدم چی شد گفت هیچی کیسه ابش پاره شده و بهش امپول فشار زدن بچه اش دنیا بیاد اما چون شش ماهشه گفتن بچه زنده نمیمونه تا عمر دارم زجه ها و گریه هاشو فراموش نمیکنم میگفته میخواستیم بریم به خانواده هامون خبر بدین جنسیت بچه رو😭

مهربونم اگه دوست داشتی برای ارزوی پسرکم   که داشتن خواهر و برادر است با آمینی مهمونمون کن مهربونم❤
2706