2703
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
2714

من دوستام خیلی اذیتم کردن سر عیادت البته از بدجنسی‌شون نبود،بلد نبودن

عزیزم اگر زایمانش سزارین هستش بزار حداقل دوهفته بگذره بعد برو.بهش زنگ بزن بگو فلان روز ساعت فلان میام یه ساعت میبینمت و برمیگردم.

دوستای من سر این موضوع خیلی اذیتم کردن و مجبور شدم با حال بدم شام دعوتشون کنم.

کادو هم لباس بچه خیلی خوبه.سرهمی یا از این ستای زیردکمه دار و اینا.هرچقدرم لباس داشته باشه بازم به دردش میخوره.اگر یه چیز کوچولو واسه خود دوستت هم ببری خوشحال میشه ولی واجب نیست

خیلی مهربونی❤ازت ممنونم❤

چیزایی که در آداب ملاقات نوزاد تازه متولد شده خواندم:

سعی کنید روزای اول یکم خلوت تر باشه دور مادر که استراحت کنه چون کمبود خواب داره و نیاز به استراحت بیشتر

بعدشم با اطلاع قبلی برین و زود برگردین

موقع عیادت هم تز پزشکی ندید به پدر مادر و نگید بچه من اینجوری بود یا چرا آنقدر لاغره یا چرا اینجاش اینجوریه و...

دستمو ول نکن🤲🏻
من دوستام خیلی اذیتم کردن سر عیادت البته از بدجنسی‌شون نبود،بلد نبودن عزیزم اگر زایمانش سزارین هستش ...

خیلی ممنونم دوست عزیز از راهنمایی هات

اگه طبیعی بود زایمان ش کی برم عیادتش

اگه بیمارستان برم سرش اشکال داره

خیلی ممنونم دوست عزیز از راهنمایی هات اگه طبیعی بود زایمان ش کی برم عیادتش اگه بیمارستان برم سرش ا ...

خواهش میکنم عزیزم.طبیعی زودتر حالش جا میاد واسه همین زودترم بری اشکالی نداره.بیمارستان بری هم خیلی خوبه و خوشحال میشه فقط مدتش رو کم کنی دوستت راحت‌تره

من یه سری دیگه از دوستام تو بیمارستان لطف کردن اومدن عیادتم ولی خیلی بدحال بودم و اونا کل تایم عیادت رو موندن پیشم و من حالم خیلی خیلی بد شد.اما دیدنشون واقعا خوشحالم کرد

خیلی مهربونی❤ازت ممنونم❤
خواهش میکنم عزیزم.طبیعی زودتر حالش جا میاد واسه همین زودترم بری اشکالی نداره.بیمارستان بری هم خیلی خ ...

اگه طبیعی زایمان کرد کی می تونم برم ملاقاتش بیمارستان

یعنی باید روز ملاقات برم 

اگه طبیعی زایمان کرد کی می تونم برم ملاقاتش بیمارستان یعنی باید روز ملاقات برم 

راستش نمیدونم طبیعی رو کی میشه رفت بیمارستان چون خودم سز بودم نمیدونم طبیعی‌ام بستری میشن یا نه

خیلی مهربونی❤ازت ممنونم❤
2706