2737
2734
عنوان

برای دانش اموزانم چکار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 554 بازدید | 64 پست

واقعا شغل سختیه دبیر بودن امیدوارم موفق باشی...باهاشون خوب باش در عین جدی بودن ما دبیرستان که بودیم یه دبیر شیمی داشتیم خییییلی رفیق بود با بچه ها اما درحال درس دادن که بود کسی حتی نمیتونست خمیازه بکشه هنوزم که هنوزه بعد از 10-15 سال کل کتاب شیمی سال دومم رو یادمه

هرجا هست شاد باشه همیشه به یادش هستم 😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خدا توفیق بده حتما

موفق باشي انشاالله 

و سعي كن اعتقادات شخصيتو بهشون تحميل نكني چون خيلي زود ميپذيرن بچه ها

ريپلاي افراد مذهبي تندرو  اكيدا ممنوع        نه به اين دليل كه انسان بي ديني هستم فقط به اين دليل كه من و شما حرف هم رو نخواهيم فهميد        (سوال در مورد اسكين كر___پوست و مو _زيبايي _ آرايشي داشتيد در خدمتم) 
میشه لطفا با مثال بگین

مثلن وقتی یک دانش آموزی ک پایه اش ضعیف و دوس داری پیشرفت نباید سرزنش کنی باید یه سوال آسون ازش بپرسی وقتی جواب درست داد جلو همه تشویق کنی بعد براش یه کادو کوچیک بگیری مقل یه دفتر خوشگل  اون به عشق همین خوبی ها تلاش تو دلش جرقه میزنه

2738
4.دختر

رو نده بهشون. ولی یهو یه شوخی بامزه کن واسه تلطیف فضا و در رفتن خستگیشون. اما سریع کلاسو جمع کن باز. اقتدار داشته باشاگه قانونی مشخص میکنی رو حرفت بمون.

تشویق بچه های ضعیف خیلی مهمه. کوچکترین پیشرفتشونو تشویق کن.

مسئولیت بده بهشون فکر نکنن جدا افتاده ان

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...

عزیزم من 12سال من  منطقه محرومم معلمم.من همیشه بدترین دانش اموزای پسرو داشتم ولی زیر دست من رام شدن.همکارام میگن شانس داری.اما من رمز موفقیتمو ب شما میگم.من ب دانش اموزام چ درس خون.چ اونی ک اصلا درس نمیخونن.اعتماد ب نفس میدم.فقط اعتماد ب نفس

وزن اولیه۴۳.وزن اول۵۲ وزن دوم۵۴وزن هدف۷۰💞💞💞💞
میخوام روز اول قبل از شروع کلاس تو حیاط با بچه ها وضو بگیریم بعد بریم کلاس نظرتون؟

معلم پرورشی نیستی که عزیزم نکن. زیاد بخوای رو این چیزا مانور بدی زده میشن. شاید بعضی والدین هم خوششون نیاد

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...
2706