2733
2739
عنوان

خونریزی بعد کورتاژ

294 بازدید | 26 پست

من یکشنبه کورتاژ کردم‌.اونموقع خونریزی نداشتم،بعد ۴روز خونریزی شرو شد عین پریودی،الان پنج روزه.تموم نشد،

اصولا تا چنروز بعد کورتاژ خونریزی داره ادم؟

❤. نی نی تودلم پوچ بود😢😢❤

من تا ده روز ادامه داشت ولی هی کم وکمتر شد.دکترم گفت تا چهل روزم خونریزی طبیعیه داشته باشی

تووووووروخدابرای مادرشدنمممممم یه صلوات بفرستین ودعاااااااام کنین خیلیییییی دلم میخوادمادرشمممم😢ان شالله هرکی بچه نداره خداهرچی زودتریه بچه سالم وصالح بهش ببخشه..

میشه بپرسم دلیل کورتاژتون چی بود؟وچندوقتتون بود؟

تووووووروخدابرای مادرشدنمممممم یه صلوات بفرستین ودعاااااااام کنین خیلیییییی دلم میخوادمادرشمممم😢ان شالله هرکی بچه نداره خداهرچی زودتریه بچه سالم وصالح بهش ببخشه..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
میشه بپرسم دلیل کورتاژتون چی بود؟وچندوقتتون بود؟

بارداری پوچ داشتم.شش هفتع و ۴روز موند رشد نکرد،

ولی از تاریخ اخرین پریود.۹هفته و ۴روز بودم

بارداری پوچ داشتم.شش هفتع و ۴روز موند رشد نکرد، ولی از تاریخ اخرین پریود.۹هفته و ۴روز بودم

منم تقریبا ۸روز هست که کورتاژ کردم ولی فقط وقتی میرم دستشویی یکم ترشح قهوه ای رنگ میاد دکترم گفت که تقریبا دوهفته ای پاک میشی 

بارداری پوچ داشتم.شش هفتع و ۴روز موند رشد نکرد، ولی از تاریخ اخرین پریود.۹هفته و ۴روز بودم

منم شش هفتش بودوقتی سقط شد دیدمش رشدش متوقف شده بود.من دوازده هفتم بودجنین شش هفته.خیلی ناراحت شدم هنوزم وقتی یادم میادگریم میگیره😢

منم شش هفتش بودوقتی سقط شد دیدمش رشدش متوقف شده بود.من دوازده هفتم بودجنین شش هفته.خیلی ناراحت شدم ه ...

اره خیلی سخته.منم فقط گریه میکرذم.من من حوصله اینک درد بکشم و شیاف بذارم بیاد نداشتم.خودمم ن خونریزی لکه بینی یا درد نداشتم.یراس رفتم کورتاژ

2738
اره خیلی سخته.منم فقط گریه میکرذم.من من حوصله اینک درد بکشم و شیاف بذارم بیاد نداشتم.خودمم ن خونریزی ...

خب منم رفتم بیمارستان گفتن اول بایدبیفتی خونریزی بعدمیبریمت اتاق عمل.سه ساعت مثل زایمان دردکشیدم بعدرفتم دستشویی دیدم افتادبعدخونریزی خیلی شدیدی گرفتم دیگه اون موقع بردنم اتاق عمل

اره خیلی سخته.منم فقط گریه میکرذم.من من حوصله اینک درد بکشم و شیاف بذارم بیاد نداشتم.خودمم ن خونریزی ...

برام قرص گذاشتن خیلی عذاب کشیدم براسقطش

اخی گنایی، من میترسیدم رفتم کورتاژ شدم بهتربود

من نمیدونستم میشه همینجوری رفت اتاق عمل.گفتن به هیچ وجه‌نمیشه چون دهانه رحمم بسته بودکامل.شما کدوم شهری؟

خب منم رفتم بیمارستان گفتن اول بایدبیفتی خونریزی بعدمیبریمت اتاق عمل.سه ساعت مثل زایمان دردکشیدم بعد ...

چرا خب،بیمارستان دولتی مگ رفتی؟

من رفتم پیش دکترم گف اگ مبخای بیا زایشگاه شیاف بذار اگ نه کورتاژ،من گفتم کورتاژ بشم.نامه داد گف صب باش بیمارستان،یکشنبه صب رفتم ساعت۸ ،کورتاژشدم غروب مرخص

من نمیدونستم میشه همینجوری رفت اتاق عمل.گفتن به هیچ وجه‌نمیشه چون دهانه رحمم بسته بودکامل.شما کدوم ش ...

منم دهانه رحمم کامل بسته بود‌.گرگان هستم

دکترم بیمارستان خصوصی میره،شاید خصوصی بود یراس گف بیا کورتاژ

چرا خب،بیمارستان دولتی مگ رفتی؟ من رفتم پیش دکترم گف اگ مبخای بیا زایشگاه شیاف بذار اگ نه کورتاژ،من ...

چ خوب.من خودم رفتم کسی معرفیم نکردازرو سونو فهمیدم جنین مشکل داره..

2706