2726
عنوان

کیا تو بارداری جفتشون پایین بوده؟

1282 بازدید | 13 پست

استراحت بودید؟زایمانتون سزارین بود؟لکه بینی و خونریزی هم داشتید؟من رفتم توی چهار ماه احتمال داره ک جفتم بره بالا و ب رحم بچسبه؟

خدایا.خودت کیانم رو صحیح و سالم بهم برسون😍

من استراحت مطلق بودم يهو گفت طبيعي جا خوردم

اي اميد نااميدا حسييييين😢.                                           تو رژيمم🥰وزن فعلي ٧٣/٤😫هدف اوليه٧٠😣هدف دوم٦٧🙁هدف سوم٦٤😕هدف چهارم ٦١🙂هدف پنجم٥٨☺️هدف ششم٥٥😊انشاالله تا ابان ماه بهش ميرسمممممم🥰🥰🥰😍 

من دردهم گهگداری دارم حس میکنم ی چیزی میخواد از بدنم بیرون بزنه کی تجربشو داره استراحتم میکنم ولی حس میکنم بدتر شده😰

میشه برا سلامتی نی نیم یه صلوات بفرستی🙏🏻🙏🏻😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من استراحت مطلق بودم يهو گفت طبيعي جا خوردم

چ جالب

من پریروز رفتم غربالگری گفت جفتت پایینه.اون هفته وقت دکتر دارم.قبلا هم خونریزی و لکه بینی داشتم.استراحت مطلق نمیکنم اما بیشتر خوابم تا چی بشه ک برم بیرون،تو نت خوندم اینا ک جفتشون پایینه نمیتونند طبیعی زایمان کنند

خدایا.خودت کیانم رو صحیح و سالم بهم برسون😍
2728

من جفتم پایین بود بله ۶ هفتگی خونریزی شدید کردم بعدم تا ۳ ماه شیاف استفاده کردم ۱ ماه استراحت مطلق بودم و بعدش استراحت نسبی. به مرور جفتم اومد بالا. سزاربن شدم بخاطر وزن بالای پسرم

لا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ الله.خدایا کمکم کن نمیدونم چی قراره سرم بیاد.خودت گفتی نا امید نباشم از رحمتت پس امیدوارم. مسیر خیلی سختی رو در پیش دارم.یا زینب.دلم گرم است ،می دانمخدای من ، خدایی خوب می داندو می داند که سائل را نباید دست خالی راند.دو سال بعد:دوستهای خوبم خدا جواب سختی های من رو به بهترین شکل داد. از رحمت خدا نا امید نشید. 
من دردهم گهگداری دارم حس میکنم ی چیزی میخواد از بدنم بیرون بزنه کی تجربشو داره استراحتم میکنم ولی حس ...

عزیزم من تجربه اینچنینی داشتم و دکترم توجه نمیکرد.  متاسفانه ته جالبی نداشت به دکترت حتما بگو. و خیلی استراحت کن.

لا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ الله.خدایا کمکم کن نمیدونم چی قراره سرم بیاد.خودت گفتی نا امید نباشم از رحمتت پس امیدوارم. مسیر خیلی سختی رو در پیش دارم.یا زینب.دلم گرم است ،می دانمخدای من ، خدایی خوب می داندو می داند که سائل را نباید دست خالی راند.دو سال بعد:دوستهای خوبم خدا جواب سختی های من رو به بهترین شکل داد. از رحمت خدا نا امید نشید. 
چ جالب من پریروز رفتم غربالگری گفت جفتت پایینه.اون هفته وقت دکتر دارم.قبلا هم خونریزی و لکه بینی دا ...

خواهر من طبیعی بود ولی اسستراحت مطلق بود تا ماه ۹

عزیزم من تجربه اینچنینی داشتم و دکترم توجه نمیکرد.  متاسفانه ته جالبی نداشت به دکترت حتما بگو. ...

خو بهش گفتم گفت مشکلی نیست وخودت حساسی حالا بعد عاشورا قراره دکترو عوض کنم جفتمم پایین بود و بچه حالت بریچ بوده اما بعضی وقتا ک میشینم حس میکنم خیلی پایین تراز نافم داره ضربه میزنه و وقتی ب پهلوام ب سمت چپم ضربه میزنه

میشه برا سلامتی نی نیم یه صلوات بفرستی🙏🏻🙏🏻😊
چ جالب من پریروز رفتم غربالگری گفت جفتت پایینه.اون هفته وقت دکتر دارم.قبلا هم خونریزی و لکه بینی دا ...

من شبي يكي شياف پروژسترون ٤٠٠ميزاشتم

اي اميد نااميدا حسييييين😢.                                           تو رژيمم🥰وزن فعلي ٧٣/٤😫هدف اوليه٧٠😣هدف دوم٦٧🙁هدف سوم٦٤😕هدف چهارم ٦١🙂هدف پنجم٥٨☺️هدف ششم٥٥😊انشاالله تا ابان ماه بهش ميرسمممممم🥰🥰🥰😍 
خو بهش گفتم گفت مشکلی نیست وخودت حساسی حالا بعد عاشورا قراره دکترو عوض کنم جفتمم پایین بود و بچه حال ...

به پهلو عیب نداره برای من بچه پایین تر بود طووری که میشستم رو صندلی انگار ضربه میزد به صندلی. ولی دکترم میگفت خیلی حساسی.

به پهلو عیب نداره برای من بچه پایین تر بود طووری که میشستم رو صندلی انگار ضربه میزد به صندلی. ولی دک ...

چی شد آخرش عزیزم؟ زایمان کردی؟

جفتت چی بود مارژینال یا لولایینگ یا ...؟؟

چی شد آخرش عزیزم؟ زایمان کردی؟ جفتت چی بود مارژینال یا لولایینگ یا ...؟؟

آره عزیزم متاسفانه یک ماه بعد تو ۶ ماهگی زایمان زودرس کردم و پسرمو از دست دادم. راجع به جفتم پیگیری نکردم. البته برای شما با من کلا فرق داره. ولی پیش یه دکتر دیگه هم برو ضرر نمیکنی. زیاد استراحت کن و از دستشویی فرنگی استفاده کن. انشاءالله به سلامتی زایمان کنی گلم.