2733
2734
عنوان

یک میسوفونیایی

154 بازدید | 22 پست

بچه ها من دیگه خسته شدم هیچکس به غیر از میسوفونیایی ها درک نمیکنن این مشکل رو بعد تحقیقات هم در مورد این بیماری کند پیش می ره هر روز باید دعوا کنم با بقیه تا بلکه اونها رعایت کنن ولی جا رعایت کردن میگن تو مریضی بعد بدتر صدا در میارن بعد میگن گوش کن تا عادت کنی😕😕چرا مردم ما جای اینکه هر روز باشعور تر بشن بیشعور تر میشن🤔نظرتون چیه یه اتحادی چیزی بزنیم تو شبکه های مجازی؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738

متوجه میشم چقدر اذیت میشی اما بقیه نمیتونن به خاطر شما ، میوه و چایی نخورن با صحبت نکنن و نخندن.

کاش درمانی داشت ، متاسفانه این بیمارها اغلب به انزوا روی میارن 

انتخاب های من بر حسب علایقم هستن و لازم نیست با منطق دیگران جور در بیاد 
صدای غذا خوردن و میوه خوردن و چایی خوردن افراد😭

خخحخ من درکت میکنم ببین من اینقدبدم میادک معدم اسیدترشح میکنه یوقتاک بهم فشاربیادفک کن میزنه ب مثانم بایدتندتندبرم ببخش دسشویی ببین دیگ چقدداغونم 

حالامن بجزصدای ملچ مولوچ غذاچایی ادامس ب صدای خروپف تیک تاک ساعت یکی پلشوبکشه روفرش راه بره اراونام بدم میاد

اوابل بشوهرم گیرمیدادغذامیجوئی صدانده میگفت چراازاوا نگفتی روانی هستی😂😂😂😂میگم بابادس خودم نیس بدم میاد

حالامن ک تذکرمیدم باهرکی راحتم ولی جایی باشم ک نتونم سعی میکنم فاصله بگیرم توهواپیماصندلی پشتی دختره ۷و۸ساله لوداینقدادامس میجوییددهنش صدامیداددیگ کل یکساعتومن دیوونه شدم اگ دستم بودازپنجره پرتش میکردم پایین

یاتخمه میخوردجلویی وای 😣

وخدایی که بشدت کافیست
2706