1472
1411

دلم نمیخواد حالتو خراب کنم ولی امام حسین 17 تا برادر تو کربلا از دست داد

ولی بقیه عکس نوشته هات قشنگ بود

بیت من را گرفته از خویشم/اولم شعر بوده عشق آخر      شعر یعنی تمام آدم ها/عشق یعنی علیرضا آذر❤

میخوای وام بگیری؟یا واسه وامت ضامن نیاز داری؟

هرکدوم رو بخوای تو وامیار میتونی پیدا کنی تازه ، ما بهت مشاورم میدیم

وامیار مشاور هوشمند مالی شما

1436
8
جدی میگی چرا تاحالا نشنیده بودم  ممنون ازت❤

آره عزیزم. تو گوگل بزنی اسم تمام اعضای خانواده امام رو که تو کربلا شهید شدن میاره برات

بیت من را گرفته از خویشم/اولم شعر بوده عشق آخر      شعر یعنی تمام آدم ها/عشق یعنی علیرضا آذر❤

😭😭😭😭😭😭🖤🏴

میگه حجاب اجباری!.. میگم مشکل با حکم و حرف خدا! ..میگه خدا رو قبول ندارم!.. میگم باشه! انسان که هستی؟ عقل و شعور و فرهنگ که داری؟ تو هر کشوری بری باید به قوانینش عمل کنی! توی این کشوری هم که زندگی میکنی باید به قوانینش عمل کنی! البته اگه عقل و شعور و فرهنگ حالیت باشه!                                اسلام هیچ وقت به چند همسری تشویق نکرده! فقط تجویزش کرده! تشویق با تجویز فرق داره! مثه نسخه دارو میمونه! به همین سادگی! هرکسی حق استفاده از این نسخه رو نداره! یکم التماس تفکر! این دین بهترین و کامل ترینه!!! هیچ عیب و ایرادی نمیتونی ازش بگیری!                                                              انجام واجبات و ترک محرمات(خیلی گسترده هست)! اینو سرلوحه زندگیت قرار بده!! همه چی درست میشه! وعده ی خداونده💙                                                 به خدا پناه میبرم از آن روزی که گناه ، فرهنگ و عادت مردم بشود_شهید حمید سیاهکالی                              اللهم عجل لولیک الفرج

بی دست کربلا دستمونو بگیر 😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢

شمایی که میای میگی پسر بیخوده دختر خوبه کی میخوای بفهمی که شما هم دست کمی از اون ادمایی نداری که داری مسخرشون میکنی اونا مال سال ها پیش بودن وقطعا آگاهی و دانش و علم شون با ما و آدمای این دوره قابل قیاس نیست اما شما خانم یا اقای مدرن باشعور باکلاس و تحصیل کرده شما چرا داری دقیقا همون کار قدیمی ها رو تکرار میکنی؟؟؟چرا مخلوق خدا رو میکوبونی؟کجای خلقت دست داری که میای میگی این افریده خوبه اون افریده بده؟از خدا میخوام اول به امثال شما ها عقل بده بعدم هر فرزندی که افریده میشه با هر جنسیتی سالم و صالح باشه و پدرمادرش تو تربیتش تمام تلاششونو بکنن که بعدا طلبکار این و اون و دختر بودن و پسر بودن نشن کوتاهی های خودشونو گردن بقیه نندازن التماس تفکر التماس ادب 
1474

السلام علی الحسین و علی علی ابن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین 

علی الخصوص سیدی و مولای ابوالفضل العباس علیه السلام 

درد من حصار برکه نیست!!!!درد من زیستن با ماهیانی است که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده است!!!!!! 
1331