2733
2734
عنوان

Khanom_o_aghay_mim.

240 بازدید | 22 پست

کیا پیجشو دارن ؟ خیلی باحاله این دختر املی. میدونید چن سالشونه زنوشوهر؟؟

سومین کاربریمه😖دوس دارم زندگی روووو💃اینجاسابقه ی عضویت ,نشون دهنده ی شعورِ آدماس؟؟یا باهاش گیرین کارت میدن؟! آآیا میدانستید آنشرلی هیچوقت به پمپ بنزین نرفت؟! بی باکی از صفاتِ بارز آنشرلی بود!  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
دیدی چه باحاله😁

اره مسخرس تپلوی باحال

دوستم خیلی از دستش حرص میخوره وقتی یه عکس مسخره میزاره میگه خدای جذابیت  

بافت انواع سیسمونی کیف،سبد،فرشینه،سبدکریر،صندل،زیربشقابی و... تریکو با قیمت مناسب وکیفیت بالا قابل شست وشو
کجاش باحاله 🙄  ی انتقاد کوچیک بکنی خودشو جر میده🙄🙄🙄  م داشتمش  انفالو کردم &nbs ...

دقیقا گل گفتی منم انتقاد کردم همچین پرید بهم . البته بهش حرف بدی نزدم ولی بهش برخورد . منم آن فالو کردم .

اره مسخرس تپلوی باحال دوستم خیلی از دستش حرص میخوره وقتی یه عکس مسخره میزاره میگه خدای جذابیت   ...

واقعانم که همشون اعتماد به نفس دارن 

البته تقصیر ملت بیچاره ماست 

آخه چرا باید قربون صدقه ی دختر معمولی بزی که تنها هنرش تو زندگی عکس گرفتن  از آشپزی جالبش و برنج خمیر شده با ته دیگ سوختس 😐😐😐

دقیقا گل گفتی منم انتقاد کردم همچین پرید بهم . البته بهش حرف بدی نزدم ولی بهش برخورد . منم آن فالو ک ...

بالاتر گفتم تقصیر خودمونه دیگه 

آخه اینا کین که معروف شن 

ی عده دختر کم اعتماد به نفس میان قربون صدقشون میرن فک میکنن کین🙄🙄 

میدانی الان چ درآمدی داره؟؟؟ 

واقعانم که همشون اعتماد به نفس دارن  البته تقصیر ملت بیچاره ماست  آخه چرا باید قرب ...

اره دقیقا الکی الکی معروف شدن هیچ هنری هم ندارن فقط پول از تبلیغات میگیرن خوشبحالشون 

من بخاطر کارم نیاز به تبلیغات دارم مجبورم ازشون استفاده کنم متاسفانع

بافت انواع سیسمونی کیف،سبد،فرشینه،سبدکریر،صندل،زیربشقابی و... تریکو با قیمت مناسب وکیفیت بالا قابل شست وشو
2706