2737
2739

چیه رشتت؟؟؟

چقدر دلمون پیشه کسایی که توی بیکاریاشون اسممون رو هم به زبون نمیارن💚💛🧡                                                              شکمم رو که میدم تو غیب میشه...خب آخه وقتی اونجا جا هست چرا باز ول میکنم میایی بیرون؟هووووم؟🤔                                              اگه میشه واسه رسیدن به حاجتم و خوشبختیم صلوات بفرستین دوستای مهربونم💚💛🧡 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

لطفاکامل توضیح بده

💕به آنچه امیدش رانداری،،،امیدوارترباش💕خدای مهربونم من امیدوارم به اینکه ناامیدم نمیکنی😍آهای تویی که داری امضامو میخونی الهی هرچی ازخدامیخوای زودِ زودِ زود بهت بده😊لطفایه صلواتم واسه حاجت من بفرست واگه فرستادی لایک کن😘
2728

بازار کار نداره نرو . بعد ۴ سال که فارغ التحصیل میشی به چه کنم چه کنم میفتی . منم به خاطر دانشگاه معتبر تر رفتم یه رشته رو خوندم که بازار کار نداشت . ولی اگه میرفتم اون رشته ای که فقط به خاطر رتبه پایین دانشگاش انتخابش نکردم الان این جوری دنبال کار منشیو مسئول دفتر نبودم . تو رشته خودم کار میکردم 

2738
رشتم علوم تربیتیه

خب چراناراحتی؟الان ک نتیجه هانیومده

💕به آنچه امیدش رانداری،،،امیدوارترباش💕خدای مهربونم من امیدوارم به اینکه ناامیدم نمیکنی😍آهای تویی که داری امضامو میخونی الهی هرچی ازخدامیخوای زودِ زودِ زود بهت بده😊لطفایه صلواتم واسه حاجت من بفرست واگه فرستادی لایک کن😘
اخه من تو این تاپیکا که سرچ کردم رشتمو یه نفرم ندیدم که بگه موفق شدم😔

خب كلا تو ايران متاسفانه همه چي سخته

اما نشد نداره

اگر واقعا علاقه داري همين راهو برو تا آخرش

ولي اگر از همين الان ترديد داري برو مشاور تحصيلي كه راهنماييت كنه

من ترم ۳ هستم

آها ناراحت نباش تلاش خودتوبکن

2706