2726

بی شک مادرو پدرا مهربونترین ها هستن...

مادربزرگم خدا بیامرز اواخر عمرشون قادر به راه رفتن نبودن

تابستون بود و من قرار بود با دخترهای فامیل بریم گردش

صبح زود بیدار شده بود همینجور نشسته خودشو کشونده بود پای پیک نیک و برام خاگینه درست کرده بود که همراهم ببرم برای صبحانه ام

بدجوری شرمنده  لطفش شدم و هنوزم که هنوزه طعم اون خاگینه ی ساده اما پرازعشقش زیر دندونمه

رمان غوغای زمانه چاپ شد خدا روشکر... قسمتی از رمان👇...     عطر تنش در بینی‌ام پیچید و اشک‌هایم روانه شد. واقعیت تلخی که مثل پتک روی سرم کوبیده می شد؛ من عطر تن مردی را نفس می‌کشیدم در حالی که عاشق دیگری بودم. خودم را به زور از آغوشش بیرون کشیده و در حالی که به پارکت‌های  چوبی زیر پایم زل زده بودم سعی در صاف کردن صدایم داشتم: _سرم درد می کنه. خواهش می کنم اجازه بده تنها باشم.              رمان درحال تایپ هم تو کانال @neisarifateme  خوشحال میشم با نقدهای ارزشمندتون همراهیم کنید🌹

احتمالا خودم خیلی آدم مهربونی ام 

راستی می دونستین که تو زندگیتون تا زمانی که یه چیزی براتون خیلی مهمه از همون موضوع ضربه می خورین؟ تا زمانی که آرزویی فکرتونو درگیر کرده و درموردش ترس و خوشحالی زیاد دارین اون آرزو برآورده نمیشه؟ می دونستید تو این دنیا هیچی از هیچی نباید براتون مهم باشه جز      خـــــدا؟ می دونستین یا نه؟ حالا بدونین یاد بگیرین که بدونین ... 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

همسایمون

تموم بارداریمو مثل ی مادر ازم مراقبت کرد 

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
بابام.چون حقوقشو کامل خرج بچهاش میکنه درصورتی ک خودشم خیلی بهش نیازداره.ازخدامیخوام سایش همیشه بالاس ...

انشالله خدا سایه همه پدرو مادرا رو بالا سر بچه هاشون حفظ کنه

بابای منم ساده ترین زندگی رو داره تا بهترین ها رو برای ما فراهم کنه

رمان غوغای زمانه چاپ شد خدا روشکر... قسمتی از رمان👇...     عطر تنش در بینی‌ام پیچید و اشک‌هایم روانه شد. واقعیت تلخی که مثل پتک روی سرم کوبیده می شد؛ من عطر تن مردی را نفس می‌کشیدم در حالی که عاشق دیگری بودم. خودم را به زور از آغوشش بیرون کشیده و در حالی که به پارکت‌های  چوبی زیر پایم زل زده بودم سعی در صاف کردن صدایم داشتم: _سرم درد می کنه. خواهش می کنم اجازه بده تنها باشم.              رمان درحال تایپ هم تو کانال @neisarifateme  خوشحال میشم با نقدهای ارزشمندتون همراهیم کنید🌹

بعد از پدر و مادرم همسرررررم

همسررررم

همسرررررررم😢😢😢😢😢  گل بی عیب خداس  قطعا همسر منم یه سری اخلاقای بد داره اما  در مجموع خیایییییی خوبی هاش خیاییییی بیشتر😗😗

خدایا عاشقان را با غم عشق اشنا کن ز غمهای دگر غیر از غم عشقت رها کن
والاازخودم تعریف نمیکنم ولی هرکارکردم برای اطرافیان دستم نمک نداشت

محبت کردن باید قلبی باشه و بدون چشم داشت

وزن اولیه ۶۵ ... وزن الان ۵۴.۴۰۰🌸🌸 ................شروع رژیم مرداد ۹۷ ...  قد ۱۶۲ .. 
2706