2726

خب خودم تاج و دسته گل میذارم شمام هرچی دوس داشتید 

لباس عروستون طرح ناخناتون گل و خلاصه هرچی خواستید😘

من کوردم هیوایه تم آزادیه ✌🏼

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

لباس عروستم بزار

یک دختر شجاع، یک مبارز واقعی با تعداد دفعات شکست هاش سنجیده نمی شه، بلکه با تعداد دفعاتی که دوباره شروع می کنه سنجیده می شه . من یک دختر تکواندوکارم و به تکواندوکار بودنم افتخار میکنم 💚
2728

هیجی شو ندارم😀😀😀😀لباسم که کرایه بود .تاج و تور و اینام همینطور..حلقمو فروختم...دسته گلم که تو اسباب کشیام نابود شد و بچههام اینقد از توش گل یواشکی کندن که چیزی بجز حریر سفیدش نموند.....ها کلاه و بادبزن اتلیمو دارم که اونا هم بقچه بندی کردم کمد بالا .از دست بچههام در امان بمونن😉😉😉

چند ماهی هست یه کار توخونه شروع کردم.برای پیشرفتم لطفا دعا کنید♥️♥♥️اگه دوس داری تو هم مثل من تو خونت شاغل بشی بهم درخاست بده❤از کجا میدونی؟ شاید این همون راهیه که همیشه از خدا میخاستی  و میگفتی خدایاا راهی جلوی پام بزار تا زندگیمو متحول کنم...(نتورکر.نماینده برند لدورا)
خسته نباشی😅

قربانت 😍😍😍

چند ماهی هست یه کار توخونه شروع کردم.برای پیشرفتم لطفا دعا کنید♥️♥♥️اگه دوس داری تو هم مثل من تو خونت شاغل بشی بهم درخاست بده❤از کجا میدونی؟ شاید این همون راهیه که همیشه از خدا میخاستی  و میگفتی خدایاا راهی جلوی پام بزار تا زندگیمو متحول کنم...(نتورکر.نماینده برند لدورا)

ببخشین دستام خیلی ظرف شستم خونه تکونی کردم بخاطرجلوگری وقت نکردم ترم کننده بزنم اینم حلقه ازدواج بنده

صدسال بعدا مرگ من اگربشکافی گورمن خواهدشنیدازقلب من❤دوستت دارم محبوب من😘F
ینی کسی نبود😐

اخه عزیزم چه چیزی از اون روزنکبت باربزاریم که زندگیمونوبه فناکشوند😄

صدسال بعدا مرگ من اگربشکافی گورمن خواهدشنیدازقلب من❤دوستت دارم محبوب من😘F
2706