2726
عنوان

امروز ینفرم بدجور دلم شکوند

130 بازدید | 12 پست

حالم بده ما عید با شوهرم بحثمون شد سر بی فکری شوهرم

بعد امروز برادر شوهرم دیدم بهش سلام کردم جوابم نداد خیلی دلم شکست بغض گلمو گرف اخه منک به اون بی احترامی نکرده بودم اون ۴۰ سالشه واقعا همچین کاری درسته اونم امروز هیچوق نمیبخشم جوابم نداد از کنارم رد شد رف

خودتو ناراحت نکن شعور نداشته...منم یه جاری دارم یهو میبینی بدون دلیل جواب سلامتو نمیده اوایل ناراحت میشدم الان اصلا برام مهم نیست

و بالاخره در ۱۱ آبان ۱۴۰۰ من مادر شدم.بعد از ۱۳ سال انتظار...دختر زیبای من از قلبم متولد شد ...خدایا شکرت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
واقعا بخاطر جواب سلام ندادن خون گریه میکنی😐 بیخیال بابا همین امام حسین جوابشو میده

اخه ازینک بی توجهی کرد اونم بی دلیل حالم بده ازش توقع نداشتم بیشتر ازینا روش حساب میکردم واقعا امروز از چشم افتاد واسم بی ارزش شد

اخه ازینک بی توجهی کرد اونم بی دلیل حالم بده ازش توقع نداشتم بیشتر ازینا روش حساب میکردم واقعا امروز ...

من یه برادر شوهر دارم خودش و زنش به خاطر اینکه بین برادر شوهرا وصع ما از همه پایین تر بقیه بالان اونارو محل میکنن ما رو محل نمیدن 

خدا شاهده به این روز عزیز 

هممون هستیم با همه گرم میگیرن جز ما 

چیکار کنیم چه میشه کرد

سلامتی دخترم تنها آرزوم😔
اون خودشو ادم بده کرده بالاخره شوهرت با مامانش اشتی میکنه رو سیاهیش میمونه واسه اون

اخه شوهرم با مادرش قهر نیس

هر روز بهشون زنگ میزنه ..مطمئنم خواهر شوهرم مادر شوهرم پرش کردن چون خواهر شوهرم عید خودش انداخ وسط دعوای منو شوهرم شوهرمم بهش گف بتو مربوط نیس دخالت میکنی اونم کینه برداشته بد منو پیش خهمه میگ

من یه برادر شوهر دارم خودش و زنش به خاطر اینکه بین برادر شوهرا وصع ما از همه پایین تر بقیه بالان اون ...

متنفرم ازینجور ادما انشاالله خدا موقعیتی ب شوهرت بده ک همشون حسرت ب دل بمونن  اونوق شما تحویلشون نگیرین

متنفرم ازینجور ادما انشاالله خدا موقعیتی ب شوهرت بده ک همشون حسرت ب دل بمونن  اونوق شما تحویلشو ...

خخخ بده من قول میده همه رو رو جفت چشام بزارم😃

شوهر من بی عرضه اس این کارا از دستش بر نمیاد

بخاطر این چیزا خودتو ناراحت نکن عزیزم ولله که ارزش نداره

سلامتی دخترم تنها آرزوم😔