1542
1480

سلام

لباس تن پوش دوم میخام اجاره کنم 

یکیش ملیله دوزیه جلوش

دومی مروارید دوزیه

خواستم بدونم الان کدوم مدلش رو بورسه و مده؟

سوال دوم پیشت لباسی ک مروارید دوزی شده بند بنده ک بسته میشه . خواهر میگه الان پشت لباس بند بندکی دیگه مد نیس ایا درسته 

راهنماییم کنید ضایع نشم:-)

میشه لطفا واسه مشکل مالیمون صلوات بفرستید خیلی تو فشاریم😞                                         گل آبی سابق هستم . نی نی یار لطف کردن منو قطع کاربری کردن😒

همه  لباس  میپوشن  اما  هر  لباسی  خاص  نیست

پشتش كه خب بندهاشو ببندي معلوم نميشه 

ولي معمولا بند بندي ميدوزن كه به چند سايز بخوره

بعدشم مليله و مرواريدش فرقي نداره ببين كدومو دوست داري و خوشگلتره

خدايا شكرت ❤️السلام علي الحسين ✨ ممنونم كه روز تولد امام حسين بهم عيدي دادي خدا جون 😘
1546

کاش عکس داشتی ازشون .ولی راست میگه پشت بند بندی الان مد نیست دیگ .الان از این شاینا مده 

نظام قدیمم که میخوام تغییر نظام بدم و جدید رو کنکور بدم اگه کسی هست با هم درس بخونیم پیام بده بهم .

لباس عروس بند داره دیگه پشتش.

نه کی میگه خزه‌

با همون بند هاس ک لباس خوش فرم تر میشه

ای کاش یه سالی ام به نام خر نام گذاری بشه ما یه تبریک جانانه به خیلیا بگیم    
1432

ولی به قول دوستمون مروارید دوزی بهتره لباس من سال ۹۶ مروارید دوزی بود و پشت بندی من از مزون خوبی ام گرفتمش فکر کنم اگر مد براتون مهمه بیشتر مده تا ملیله دوزی

لباس بندی هم اگر شکم و پهلو داری بیشتر جمع میکنه اگر فیت هستی تاثیری نداره

استارتر اگه عکس گذاشتی منو لایک کن ببینم

دل که رنجید از کسی/خرسند کردن مشکل است/شیشه ی بشکسته را/پیوند کردن مشکل است/کوه را با آن بزرگی میتوان هموار کرد!/حرف ناهموار را هموار کردن مشکل است ...
1403
ببین کدومش بیشتر بهت میاد و جنسشون چیه مپثلا لباس ساتن الان زیاد رو بورس نیست  ببین کدوم خوش د ...

اتفاقا لباس عروس ساتن ساده الان خیلی رو بورسه

سوالاتی که راجع به کیک خامه و معمولی دارین بپرسین پاسخگو هستم 💜💜💜

به مد کاری نداشته باش میدونی چرا؟

قاعدتا دلت نمیخواد ۲۰ سال دیگه بچه هات بگن چقدر لباسش دمده است پس اصلا به مد فکر نکن ببین خودت چی دوست داری ملیله بیشتر بهت میاد یا مروارید 

من عروسیم یکماه و نیم پیش بود و نه لباسم پفی بود تاجم کلا یکسانت بود تاج خوابیده بهش میگن رنگ موهام فانتزی بود و میدونم پیرم بشم عکسامو ببینم کیف میکنم

سعی کن ساده باشه سادگی همیشه شیک و مده 

مد خیلی خوبه ها ولی نه برای عروسی مثلا الان این آستین پفیا مده خوب به هر کسی شاید نیاد و قطعا چند سال دیگه دمده میشه

ولی بندیا رو من اصلا دوست ندارم حس میکنم مال دوران ملکه ویکتوریا تو لندنه ولی خوب ممکنه به یکی بیاد

استارتر ببخشید از تاپیک اولم دیدن فرمایید🤩

سلام مامانای مهربونی که برای آرامش نی نی تون همه کار میکنین.                                                             ماگهواره تولید میکنیم سایت هم هست که پایین اسمشو گفتم.                                                               قیمتش ۳۷۰ هزار تومان هست                             اگه خواستید بگید عکسشو براتون بفرستم                  جنس چوب وانا چای مالزی.     تشک هم هدیه شرکت کودک چوب به شماست.     ابعادش هم ۸۴ در  ۶۵ هست          شماره سفارش       ۰۹۳۷۹۸۸۲۹۴۸.                                                                                               اسم سایت         🤩کودک چوب🤩                                                                              فوق تخصص جراحی پلاستیک و ترمیمی   
به مد کاری نداشته باش میدونی چرا؟ قاعدتا دلت نمیخواد ۲۰ سال دیگه بچه هات بگن چقدر لباسش دمده است پس ...

دقیقا آدم باید ببینه چی به خودش و اندامش میاد همونو بپوشه ، هرچی که دلش میخواد ، هرچی ساده تر شیک تر و خوشگل تر 

سوالاتی که راجع به کیک خامه و معمولی دارین بپرسین پاسخگو هستم 💜💜💜
دقیقا آدم باید ببینه چی به خودش و اندامش میاد همونو بپوشه ، هرچی که دلش میخواد ، هرچی ساده تر شیک تر ...

دقیقا چون بعدا یه چیز دیگه مد میشه و خوب اونی که آدم پوشیده دمده میشه من واقعا از تک تک انتخابام برای عروسیم راضی ام

1578