1421
1411
عنوان

عبور کردن خانوم از وسطه دسته

652 بازدید | 52 پست

خانوما کدومتون شنیدین ک میگن اگر از وسطه دسته ، ی خانوم رد بشه تاساله بعد ک محرم بشه ، جوونای اون هیات میمیرن؟

میگن بودنه خانوما تو دسته بخاطر همین ممنوعه و حرام

اقایونی که درخواست دوستی میفرستین واقعا درونه من چه چیزی هست که فکر میکنین میشینم درد و دل شمارو گوش میدم  اگه خیلی دلت پره بشین تو دسشویی  

https://snapp.market?utm_medium=display&utm_source=Ninisite&utm_campaign=Oct-offer&utm_content=recipeتو يه ماماني!

پس وقت كافي براي خريد نداري!

همين الان ليستت رو بچين

و در خونه تحويل بگير

1401

ها🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄الان هیئات ما همه باید جوون مرگ باشن.پچرا هر سال خوشتیپ تر از پارسالن

میشه واسه حاجتم صلوات بفرستید...اگه یکی فرستادید اعلام کنید که منم برای شما دوتا صلوات بفرستم.

وا😐ما هر شب کارمون همینه😑 

گرون قیمت را ول کن آدم باید بوی اعتماد بده.....گرون قیمت ترین عطر را هم که بزنی اگر اعتماد نباشد هیچ چیز درست نیست پس کاری کن تا بهت اعتماد کنن و آن اعتماد را هیچ وقت با یک اشتباه از بین نبر....!

خرافاته

بودن خانوما هم تو دسته حرام نیست

اما خوب نیست که یه خانم بین اون همه مرد نامحرم جوون که بخاطر اباعبدالله اومدن بیرون بره و خودنمایی کنه

اهل کوفه نبودن یعنی بدانی تا "حسین" نیامده، ولی‌امر "مسلم‌بن‌عقیل" است.

از وسطه ی دسته ی خانوم رد شد 

زنای اون مسجد سریع صدقه جمع کردن یوقت برای اقایون  تو دسته اتفاقی نیفته

اقایونی که درخواست دوستی میفرستین واقعا درونه من چه چیزی هست که فکر میکنین میشینم درد و دل شمارو گوش میدم  اگه خیلی دلت پره بشین تو دسشویی  
1376

شما باور میکنید  همچین حرفی رو ؟!

( اگرچه ک  کلا موافق این نیستم ک یه خانم  بره وسط  دسته  عزاداری  و ...)

انقدر دلم ازین چوب های جادو گری می خواد😃 ... بزنم ب خونه ، خونه بررررق  بیوفته ... بزنم ب ظرفها ، ظرفها شسته شه ... بزنم ب لباسها ، لباسها اتو شه ...  بزنم ب کتابها ، خونده شه و داخل مغزم جا گیر  بشه !!!😄  عین تو کارتون ها ، یه صدای جیلینگ جیلینگی هم بده ، ذوق کنم 😁

ای خدا....😕😬

پاسخگویی به سوالات شرعی.........بازار کربلا را ببین!خریداران میفروشند و فروشندگان می خرند....امام رضا(علیه السلام)فرمودند:مبادا اعمال نیک را به اتکای دوستی آل محمد "صلی الله علیه و آله" رها کنید و مبادا دوستی آل محمد "صلی الله علیه و آله" را به اتکای اعمال صالح از دست بدهید؛زیرا هیچ کدام از این دو به تنهایی پذیرفته نمی شود.
1403
تازه من دیدم خانوم مینشینه وسط دسته حاجت داره یا مریض داره اینچیزا رو کی گفته این خانوم جلسه ای ها؟

اتفاقا خانم جلسه ای ها این خرافات رو اصلاح میکنن

این حرف یه عده دین نشناسه

اهل کوفه نبودن یعنی بدانی تا "حسین" نیامده، ولی‌امر "مسلم‌بن‌عقیل" است.

تازه اینو ک شنیدم نزاشتم نامزدم بره تو هیات😐

1331