2737
2734
عنوان

نامه سزارین

2089 بازدید | 65 پست

سلام خانم ها.من تو تاپیک های قبلیم هم گفته بودم که یبوست خیلی شدید دارم.در صورتی که همراه با دفع که زور وحشتناک میزنم خون مثل فواره میزنه بیرون.دو سه ماه به این صورت بودم و هر راهی چه تغذیه چه دارو جواب نداد تااینکه دکترم تمام قرص هامو به جز آهن و مولتی ویتامین رو قطع کرد.یعنی نه کلسیم میخورم نه امگا.یه کم بهتر شده بود تااینکه دوباره شروع شد و دیشب به حدی بود که کل دهانه مقعدم رو زخم کرد و باز هم خون.

بااین شرایط اگر برم دکتر گوارش بهم نامه سزارین میده؟اخه تو زایمان طبیعی تا دهانه مقعد رو میبرن. حالا من خودم دیشب تا صبح از درد دهانه مقعد داغون بودم چطور میخوان برش بدن اون ناحیه رو و اینکه من یقینا بعد زایمان دوباره اینطور بشم که بخیه هام پاره میشه.

گر نگهدار من آنست که من میدانم*شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد.اللهم عجل لولیک الفرج

خیلی معذرت میخوام واضح میگم یه گوشته هم رو دهانه اش زده که گاهی ازش خون میاد.و دهانه کاملا سفت و متورم هست.من به دکترم گفتم گفت دراز بکش معاینت کنم.معاینه کرد و گفت نه چیز خاصی نیست.حالا میگم نکنه بعد همین واسم دردسر ساز بشه اما این به زور میخواد من طبیعی زایمان کنم؟

گر نگهدار من آنست که من میدانم*شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد.اللهم عجل لولیک الفرج

احتمالا بدن 

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

احتمالا بدن 

پس شما میگی برم دکتر گوارش؟

اگر دکتر گوارش نامه بده به نظرتون دکترم قبول میکنه سزارین انجام بده؟

2731
پس شما میگی برم دکتر گوارش؟ اگر دکتر گوارش نامه بده به نظرتون دکترم قبول میکنه سزارین انجام بده؟

زایمان طبیعی خودش باعث این چیزا ک میگی میشه حال شما از الان وضعیتت اینه احتمالش زیاده نامه بدن .خود دکتر زنانتم میتونه تایید کنه یا دکتر گوارشم 

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍
جراح عمومی برو  هموروئیدداری

الان که باردارم نمیتونم جراحی کنم چند هفته دیگه بچه دنیا میاد.

بعد میرم دنبال برطرف کردن این مشکل الان میخوام بدتر نشم میگم اگر گوارش برم نامه میدن؟چه دکتری برم برا نامه دادن بهتره؟

کاش قبول کنن !!من طبیعی در توانم نیس وافعا نمیدومم چه کنم هرچی نزدیک تر میشیم استرسم بیشتر میشه

دختر نازم من و بابایی بی صبرانه منتظر اومدنت هستیم ! فرشته کوچولوم ۲ آذر ۹۸ زمینی شد !!خدایا شکرت!!
2738
زایمان طبیعی خودش باعث این چیزا ک میگی میشه حال شما از الان وضعیتت اینه احتمالش زیاده نامه بدن .خود ...

دکتر زنانم معاینه کرد و گفت نه برو باید طبیعی بشی. اصلا به هیچ صراطی مستقیم نیست.براهمین میگم برم یه دکتر گوارش بهم نامه بده شاید دکتر زنانم ببینه قبول کنه

زایمان طبیعی داشته باشی چ سز باید داروی مسهل استفاده بکنی من تجربه سز ‌و طبیعی رو دارم سزارین بکنی ش ...

یعنی حتی سزارین هم ممکنه ازارم بده؟ 

من دوست دارم هرجور که بدنم میکشه زایمان کنم اما میترسم طبیعی بخاطر برش مقعد بیشتر از سزارین عوارض داشته باشه.

چه بدبختیه نمیزارن خودمون تصمیم بگیریم . شاید یکی اصلا دلش نخواد طبیعی زایمان کنه مگه زوریه اه که با ...

دقیقا.خیلی برام دعا کن.از اول بارداری تا به حالا استراحت مطلقم.بخاطر لکه بینی حالا میگن طبیعی.اخه من تو این شرایط با یبوست شدید توانایی طبیعی ندارم.اما میگن نه بچه سفالیکه میشه طبیعی بیاری

2706