2733
2734

من سال ٧٠ اونجا به دنيا اومدم

😉

ميشه لطفا براي حل مشكل مادرم دعا كنيد؟😔 ، لطفا اگه دعا كرديد بهم بگيد تا براتون حمد و ذكر يونسيه بخونم، خيلي سخته مادرت جلوي چشمات آب بشه و هيچكاري ازت برنياد، خدا رو بابت تمام نعماتي كه به من ارزاني داشته، شكرميكنم، ممنون ميشم در تاپيك چالش ناشناسم شركت كنيد🙂🌹 https://harfeto.timefriend.net/16393378956800

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
شما هم میخوای بیمارستان خاتم بری؟

شما زودتر میری بیا تجربت رو بهم بگو

سز یا طبیعی؟ 

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
2738
به سلامتی عزیزم فارغ بشی  طبیعی یا سزرین؟

من وی بگ هستم طبیعی بعد از سزارین دکترم فقط اونجا میاد

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
من سزارین هستم 

با کدوم دکتر؟ 

من تعریف ترکستانی رو زیاد شنیدم

خودمم قبلا باهاش وی بگ داشتم

تا حالا در مورد این بیمارستان اطلاعاتی کسب نکردی؟

چرا تغریبا 3 سال پیش توش بعد سزارین طبیعی زایمان کردم اون موقع راضی بودم

اما خوب شرایط و پرسنل ممکنه سال به سال تغییر کنه

با کدوم دکتر؟  من تعریف ترکستانی رو زیاد شنیدم خودمم قبلا باهاش وی بگ داشتم

دکتر گلشیرازی

البته من رو گذاشته سرکار انگار 

هر دفعه میرم پیشش میگه وای یادم رفت برم قراردادم رو با بیمارستان خاتم تمدید کنم قراردادم تموم شده خلاصه نمیدونم چه کنم

دکتر گلشیرازی البته من دو گذاشته سرکار انگار  هر دفعه میرم پیشش میگه کای یادم رفت برم قرارداد ...

منم دفعه پیش دکترمؤید محسنی بود هی داشت اذییت میکرد رفتم پیش ترکستانی

منم دفعه پیش دکترمؤید محسنی بود هی داشت اذییت میکرد رفتم پیش ترکستانی

دیروز یه تایپیک زدم دوستان لطف کردن جواب دادن 

حالا که شما تجربه زایمان بیمارستان خاتم رو داشتی میشه جواب بدی

ببین کارای مربوط به حودت مثلا تعویض پوشک و ترو تمیز کردن و شیاف گذاشتم رو پرسنل بیمارستان انجام میده یا باید همراهت انجام بده؟

میشه همسرم به عنوان همراه بمونه که من راحت تر باشم؟

2706