2737
2734
واي چقدر زياد 

دیگه بخاطر بارداری پرخطرم چاره ای ندارم،اونام شرایطشو ندارن بیان سر بزنن

تازه کل نه ماه رو دراز کشیدم سه هفته دیگه به امید خدا فارغ شم تلافی کنم انقد بچرخم😁

حس خیلی خوبیه که تا می خوام یه کار بد انجام بدم یادم میفته که خدا داره منو می بینه، واسه همین تا الان چندتایی از اخلاقای خیلی بدمو کنار گذاشتم، این یعنی خدا تنهام نذاشته🥺🤲🤍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دلم میخواد برم کلاس رانندگی. گواهینامه بگیرم مگه میشه با بچه یک و نیم ساله🙁

اگه گرگان بودم بچمو پیش مامانم میذاشتم کلاسامم میرفتم

الان هم تنها

هم غریب

هم کسیو ندارم برم باهاش بیرون

یا اصن جایی رو ندارم

حوصلم ک سر میره باید برم تو خیابون راه برم با پسرم

سخته واقعا کسیو نداشته باشی

فروش انواع نقره جات ب قیمت عمده💎💍؛سفارشات نقره پذیرفته میشود.سفارشات برای کارهای بافتنی کودکان نیز همینطور.🧣👒۰۹۳۶۴۱۸۴۶۶۷ لطفا ب این شماره پیام دهید.برای اطلاعات بیشتر پیام دوستی بفرستین😊
دیگه بخاطر بارداری پرخطرم چاره ای ندارم،اونام شرایطشو ندارن بیان سر بزنن تازه کل نه ماه رو دراز کشی ...

اها بسلامتي أنشالله زايمان و راحت و أسوني داشته باشيد و بسلامتي فارق بشيد

خدایا شکرت 🙏🏻
2731
من که تازه بچه هم ندارم ک سرگرم بشم

حداقل تنهایی

میتونی کلاس بری

خودت تنهایی هرجا ک دوس داری بری

مخدارو شکر ک بچم سالمه و دارمش ولی یکم محدود شدم تازه کسیم نیس ک گاهی اوقات نگه داره برام.

ارایشگا از عید قربان نرفتم

بچمو کسی نیس نگه داره

فروش انواع نقره جات ب قیمت عمده💎💍؛سفارشات نقره پذیرفته میشود.سفارشات برای کارهای بافتنی کودکان نیز همینطور.🧣👒۰۹۳۶۴۱۸۴۶۶۷ لطفا ب این شماره پیام دهید.برای اطلاعات بیشتر پیام دوستی بفرستین😊
حداقل تنهایی میتونی کلاس بری خودت تنهایی هرجا ک دوس داری بری مخدارو شکر ک بچم سالمه و دارمش ولی ی ...

ولی من هیچ کدوم این کارهارو نمیکنم کلاس و اینا اصلا نمیرم بیرون هم اگه یه موقعی باشوهرم برم اصلا تنهایی بیرون نمیرم

2738
2706