2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من😀

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...
2728

من مشهد

خانوادم گرگان

فروش انواع نقره جات ب قیمت عمده💎💍؛سفارشات نقره پذیرفته میشود.سفارشات برای کارهای بافتنی کودکان نیز همینطور.🧣👒۰۹۳۶۴۱۸۴۶۶۷ لطفا ب این شماره پیام دهید.برای اطلاعات بیشتر پیام دوستی بفرستین😊

منم

استراحت مطلقم هستم

الان منو شوهرم تنها خونه ایم دسته ها میان رد میشن دلم پرمیکشه

باز خداروشکر برادرشوهرم جاریم چند روزه اینجان پسرمو بردن هیئت دلش نگیره همش خونس اونم

حس خیلی خوبیه که تا می خوام یه کار بد انجام بدم یادم میفته که خدا داره منو می بینه، واسه همین تا الان چندتایی از اخلاقای خیلی بدمو کنار گذاشتم، این یعنی خدا تنهام نذاشته🥺🤲🤍

عادیه .اتفاقا قدر بدون تو غربتی .هیچ کس تو زندگیت دخالت نداره ‌.من‌ک‌خیلی خوشحالم ی جاییم ک هیشکی توان دخالت و سرک کشیدن تو زمدگیم رو نداره .از همه مهمتر بچت چند شخصیتی بار نمیاد

من الان ٤٠ روزه نديدمشون

من نه ماه

حس خیلی خوبیه که تا می خوام یه کار بد انجام بدم یادم میفته که خدا داره منو می بینه، واسه همین تا الان چندتایی از اخلاقای خیلی بدمو کنار گذاشتم، این یعنی خدا تنهام نذاشته🥺🤲🤍

سخته الان شوهرم با دوستاش رفته هییت من با بچم تو خونه

اینم از محرم امسال

عزاداری امام حسین نرفتم هنو

اگه گرگان بودم خیالم راحت بود 

ینی میشه یه روز بازم برم‌ گرگان زندگی کنم؟

فروش انواع نقره جات ب قیمت عمده💎💍؛سفارشات نقره پذیرفته میشود.سفارشات برای کارهای بافتنی کودکان نیز همینطور.🧣👒۰۹۳۶۴۱۸۴۶۶۷ لطفا ب این شماره پیام دهید.برای اطلاعات بیشتر پیام دوستی بفرستین😊
2706