2737
2734
عنوان

سوالم راجبه دوفاستون 🙏

75 بازدید | 15 پست

برای تحریک تخمک گذاری دوفاستون برام نوشته دکتر و ماه دوممه که مصرف میکنم.  چون بیست عددیه شبی یکی میخورم یعنی تا موقعی که قرص رو قطع نکنم پریود نمیشم؟ 

عزيزم دوفاستون قرص حساس وقوي هست سعي كن حتي يه شبم يادت نره هرچندبسته داده تمومش كن بعدببين پري ميشي يانه دكترمن بهم گفت گه اين قرص روحتي يه شب يادت بره پري توداغون ميكنه 

😍😊🥀اجي برام يدونه صلوات ميفرستي فرستادي بگومنم برات بفرستم😘

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
من دوفاستون خوردم بدنمو داغون کرد ب لکه بینی شدید افتادم دکتر گف بهم نمیسازه مدروکسی داده

من ماه پیش خوردم برام بد نبود بعد ده روز از قطع پری شدم

روزی چند تا میخوردی شما؟

واقعا؟ شما برای منظم شدن پری مصرف میکردین؟

اره گلم من براي كيست تخمدان مصرف ميكردم باچندتاديگه ولي من باعسل وسياهدونه ياهمون  دوسين معروف پري رومنظم كردم دوستداشتي شماهم همين كاروكن 

2738
روزی چند تا میخوردی

از١٦پريودي تا١٠شب بايدميخوردم شبي يدونه  من دفتربرداشتم وتيك ميزدم باتاريخ شماواسه چي پري تون نامنظمه دليلش چيه

از١٦پريودي تا١٠شب بايدميخوردم شبي يدونه  من دفتربرداشتم وتيك ميزدم باتاريخ شماواسه چي پري تون ن ...

تنبلی تخمدان دارم ولی پریودهام فعلا منظمه. در حال اقدامم آمپول آزاد سازی تخمک نوشت برام و گفت دوفاستون بخورم ولی نمیدونم شبی چند تا و تا چند روز

تنبلی تخمدان دارم ولی پریودهام فعلا منظمه. در حال اقدامم آمپول آزاد سازی تخمک نوشت برام و گفت دوفاست ...

بايدازخودش ميپرسيدي ديگه ازروزي كه پري ميشي ١٦روزبشماربروجلوشب شانزدهم شروع كن تا١٠شب بعدش شبي يدونه بخور

بايدازخودش ميپرسيدي ديگه ازروزي كه پري ميشي ١٦روزبشماربروجلوشب شانزدهم شروع كن تا١٠شب بعدش شبي يدونه ...

سه چهار تا قرص و آمپول با هم نوشت قاطی کردم .

من از ۱۳ پری گفته بخورم. اما نمیدونم تا چند روز

سه چهار تا قرص و آمپول با هم نوشت قاطی کردم . من از ۱۳ پری گفته بخورم. اما نمیدونم تا چند روز

عه پس نخوربروپيشش بپرس بعدش شروع كن اگه شمارشوداري تواينيستابپرس فقط اينوبدون مخلوط دوسين عالي من تضمينش ميكنم بي ضرروگياهي 

2706