2726

سلام

عرض تسلیت تاسوعای حسینی🌷

عزاداری هاتون قبول

تاپیک های قبلیم هست با توضیحات بیشتر. تعمیر کارسخت افزار هستم و کارشناس الکترونیک و عاشق تعمیرات. هر گوشی بلااستفاده و شکسته و خاموش حتی  که بعضی از قطعاتش سالم باشه بکارم میاد و قابل استفادست.

مدل و عکس گوشی ها رو میتونید تلگراام بفرستید  تا ان شالله ازتون خریداری بشه.

۰۹۳۳۳۲۰

۱۲۱۲

حتی گوشی قدیمی دکمه ای!!

یک صلوات برای سلامتی خودتون بفرستید🌷

سپاس از همکاری شما...

احتراما،قدیمی ترین کاربرمَردِسایت،O2shOmaL کانال 🖤تلگراام بنده،دیدنش خالی از لطف نیست...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
سلام ببخشیدیک سوال درموردگوشی  داشتم .گوشی  a50بهتره یا هواوی p30لایت .میگن دوربین هواوی ع ...

سلام

زیبا تر میگیره ولی از واقعیت و وضوح میزنه

a50 خیلی بهتره

احتراما،قدیمی ترین کاربرمَردِسایت،O2shOmaL کانال 🖤تلگراام بنده،دیدنش خالی از لطف نیست...

سلام،ببخشید گوشی من HTC desire828 هستش،دوربینش خراب شده و هرجا میرم میگن پیدا نمیشه که تعویضش کنن,شما ندارید?

❤❤اگر به دنبال موفقیت نروید خودش به دنبال شما نخواهد آمد❤❤تاریخ شروع:98/4/1......قد:176.....وزن اول:75.600..........وزن فعلی:70/850                 هدف اول:70🔒تاپیک لاغری خانومای 85کیلویی
سلام،ببخشید گوشی من HTC desire828 هستش،دوربینش خراب شده و هرجا میرم میگن پیدا نمیشه که تعویضش کنن,شم ...

سلام

خیر متاسفانه خیلی کمه

سلام خیر متاسفانه خیلی کمه

ممنون

❤❤اگر به دنبال موفقیت نروید خودش به دنبال شما نخواهد آمد❤❤تاریخ شروع:98/4/1......قد:176.....وزن اول:75.600..........وزن فعلی:70/850                 هدف اول:70🔒تاپیک لاغری خانومای 85کیلویی
سلام داداشم و خوبی؟ خسته نباشی 

بهههههه

سلام آبجی ماریای گل و گلاب

خوبی کدبانو؟؟

سلامت باشی

بهههههه سلام آبجی ماریای گل و گلاب خوبی کدبانو؟؟ سلامت باشی

قربونت خوبم. ببین یه کاری داشتم که واقعا انقدر برام حیاتیه که نگو. میخوام بدونم غیر از تعمیرات موبایل از برنامه های موبایل هم سر درمیاری.؟ من چند تا موبایل فروشی رفتم بلد نبودن.

Cake_deser_khanegi_vanilla  ممنون میشم فالو و لایک کنید. اگه سوالی دارید تو پیجم در خدمتتون هستم. ❤️
قربونت خوبم. ببین یه کاری داشتم که واقعا انقدر برام حیاتیه که نگو. میخوام بدونم غیر از تعمیرات موبای ...

من کارم سخت افزاره

ولی بپرس اگه کمکی ازم بربیاد دریغ نمیکنم

من کارم سخت افزاره ولی بپرس اگه کمکی ازم بربیاد دریغ نمیکنم

یه برنامه ویرایشه عکسه که تو گوشی قبلیم بود. گوشی مو عوض کردم برنامه شو نصب کردم ولی کار نمیکنه این به درد کارم میخوره و خیلی خیلی ضروریه چیکار کنم. قفله 

Cake_deser_khanegi_vanilla  ممنون میشم فالو و لایک کنید. اگه سوالی دارید تو پیجم در خدمتتون هستم. ❤️
یه برنامه ویرایشه عکسه که تو گوشی قبلیم بود. گوشی مو عوض کردم برنامه شو نصب کردم ولی کار نمیکنه این ...

اسم برنامه رو بگو

و اینکه نصب نمیسه یا اجرا نمیشه؟؟؟

2706