2733
2734

۶۵ بودم

دخترم ۲.۹۵۰

اومدم خونه ۶۲ شده بودم😶

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

هنوز زایمان نکردم ولی 14 یا 15 کیلو درجا کم میشه چون وزن نی نی و جفت و اب و تشکیلاته مابقی از چاقی خودت تو بارداریه ک اگر شیر خودت بدی و مراعات خوراک کنی زودی کم میشه

طبیعی زایمان کردین شکمتونو ببندین ک شکم نیارین

دوستم برای خونه دارشدنم یه صلوات میفرستی❤️   همراه چالش بهاری فیت شو وزن الان۷۹      👈هدف اول ۷۵     👈هدف دوم ۷۰   👈 هدف سوم ۶۵   👈هدف آخر ۵۵ 💪 
2738
شما طبیعی بودین یا سزارین ؟

من طبیعی گلم

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
هنوز زایمان نکردم ولی 14 یا 15 کیلو درجا کم میشه چون وزن نی نی و جفت و اب و تشکیلاته مابقی از چاقی خ ...

نه عزیزم ۱۵ تا درجا کم نمیشه نهایتا ۵ تا خیلی بدن همکاری کنه 

سر بچه ی اولم من درجا ۴ تا کم کردم ۴ تا باقی مونده ام ۲ ماهی زمان برد 

سر این یکی نمی دونم چی بشه واقعا

خوشبختی یعنی دوتا پسر کوچولو‌ تو خونت داشته باشی ❤️
رفته بودیم دیدن فامیلمو ۲ روز بود بچش. بعد خانمه انقد شکم داشت انگار هنوزم ۹ماهه باردار بود.بیچاره ...

خب تا ۱۰-۱۵ روز بعده زاییدن شکم حالته باردارشو داره

خوشبختی یعنی دوتا پسر کوچولو‌ تو خونت داشته باشی ❤️
2706