2737
2739
عنوان

جای من بودین چی کار میکردین؟

211 بازدید | 11 پست

یه سری دلخوری بین شوهرم و خواهرهاش پیش اومد قبلا. من حتی ۱ کلمه هم حرفی نزدم این وسط. بعد حالا رفتار خواهرشوهر هام و دخترانشان با من خیلی سرد و بد شده. یعنی یه سلام یه خداحافظ به زور

ما شهر دیگه هستیم و گلا شاید سالی ۲ بار ببینیم اونا رو

من خیلی ناراحت شدم و بهم برخورد این سری. میخواستم به مادر شوهرم بگم. هی میگه چرا دیر به دیر میاین. بگم علتش رفتار دختراتونه

ولی حس میکنم اگه بگم اونا فکر میکنن واسه من خیلی مهم هستن.😏

شما باشین چی کار میکنین؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
هیچ کاری نمیکنم ، مثل خودشون رفتار میکنم ، سرد و سنگین

منم همین کارو کردم. ولی واقعا آزار دهنده اس. حس خفگی به آدم دست میده. اونا دور هم هر هر و کر کر من قاطی آقایون

مسخره ها

بله

مامانش اصلا سیاست نداره آخه. جای این چیزی رو درست کنه خراب تر میکنه. اگه من اینجوری با عروس هامون رفتار کنم قبل برادرم خود مامانم حالم و جا میاره. ولی اون اصلا انگار نمی بینه یا نمیخواد ببینه

چرا دوست دارین باهمه صمیمی باشین بخدا من از خدامه کسی حالی ازم نپرسه دعوتم نکنه جایی میرم ازم هیجی نپرسن صمیمی نشن چون دخالت میکنن ولی وقتی صمیمی نشیم کسی کاری به کسی نداره دخالت و دلخوری پیش نمیاد نمیدونم چرا بعصیا دوست دارن همه دوستشون داشته باشن بعد میان میگن فلانی که باهاش صمیمی  شدم بهم ضربه زده ولش کنین آدمها من باهمه سردم و صمیمی نمیشم چون نمیخوام صربه بخورم دنبال دردسر نمیگردم 

2738
مامانش اصلا سیاست نداره آخه. جای این چیزی رو درست کنه خراب تر میکنه. اگه من اینجوری با عروس هامون رف ...

عزیزم

پس بهتره همسرت با خپاهراش حرف بزنه

یا شما بی محلی به خواهرشوهرت کنی

فقط 15 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم
چرا دوست دارین باهمه صمیمی باشین بخدا من از خدامه کسی حالی ازم نپرسه دعوتم نکنه جایی میرم ازم هیجی ن ...

نه اتفاقا من اصلا دنبال صمیمی شدن نیستم! ولی ما خودمون عروس داریم. این همه سردی و بی تفاوتی دیگه توهینه. الان من خودم با عروس هامون صمیمی نیستم ولی ۴ کلمه حرف معمولی و احوال پرسی خیلی عجیبه بعد ۶ ۷ ماه؟