2703
2553

قبلا تاپیک زدم الان یه خلاصشو میگم

من عقدم و واسه جاریم یه روسری کادو داده بودم

ما داریم خونه میسازیم و همسایه جاریم هستیم

اون شب رفتم تو خونه نیمه کاره خودمون دیدم روسری که من کادو دادم به اون تو خاک و خل خونم افتاده

فکرکنم مادرشوهرم فهمید گفت این چیه؟گفت کارگر دستمال بیخود میخواست منم اینو دادم بهش

از اینجاش جدیده

بعدش من رفتم به مادر شوهرم گله کردم اونم گفت جاریت همینجوره و اخلاقش همش گنده شوهرش خسته شده از دستش

دیگه مادرشوهرم رفت به خواهرشوهرم گفت اونم پیام داد عزیزم من مطمئنم عمدی این کارو نکرده ناراحت نباش

بنظر شما عمدی بوده کارش؟

من دلم خیلی خوبه از خودم که تعریف نمیکنم ولی با این حرف خواهرشوهرم به شک افتادم نکنه عمدی نبود نظر شما چیه؟

اون روز دیدمش خیلی سرسنگین باهاش رفتار کردم اونم سرسنگین بود والا😑😑

زندگی با عشق زیباست😍بعد ۴ سال به عشقم رسیدم😃

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

شاید شلخته است 

منم موافقم شاید

با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.
2456
2714

عمدی بوده، حتی اگرم عمدی نبوده، بی توجهی به کادوی دیگران بی احترامیه، دبگه براش کادو نبر

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...

یاشلخته و بدردنخور و بی سلیقس

ولی هرجوربود نباید اینطور میکرد یچه دوساله نیس که

بیخیال لیاقتشو نداشت

اگه ازم بپرسن مهم ترین چیزی که توزندگی یادگرفتی چیه؟میگم اگر هرجای زندگی حالت با کسی یا چیزی خوی نبود ترکش کن...میگم هیچ چیزی توزندگی مهم ترازحال خوبت نیس...
ولش کن دیگههه واسش کادو نخر بره گم شه

دقیقققا همینکارو میکنم خیلی ارزش خودشو پایین اورد چون من فعلا عقدم و کاملا خورشو نشون داد

زندگی با عشق زیباست😍بعد ۴ سال به عشقم رسیدم😃
2706