2737
2734
عنوان

علمدار نظری کن آقا....

220 بازدید | 22 پست

دوستان مهربانم

با قلبهای پاک تون نفری ۱۳۳ صلوات هدیه کنید به قمربنی هاشم نیست کنید :

گرفتاران

مستاجرها

بی بچه ها روز تاسوعا را متبرک کنیم با صلوات بر محمد و آل حمد

پدرم رفت و شهر خالی شد😔😔خدایا امانتی که سپرده بودی روزجمعه تاریخ۱۳۹۹/۰۷/۹ساعا ۱۳:۲۵به خودت سپردم،نگهدارش باش ، طلب مغفرت و امرزش دارم براش،خدای مهربونم یادت باشه اون مهربانترین و خوش قلب ترین پدر دنیا بود😔😔غریب و تنها به خواست خودت پابه دنیا گذاشت بدون مادر و برادر  وپدر و با خواست خودت بردی،هر کس دوست داشت برا پدرم دختری یا خواهری کنه صلوات و فاتحه بفرسته اللهم صل علی محمدا و ال محمدا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

استارتر عزیز ، دوستان 

هر کی دوست داشت تو پست اخرم بیاد درباره ی حاجت روایی مردم هست که تو تایپیکم جمع کردم

خدایا شکرت بخاطر همه ی چیزهایی که داریم و برامون عادی شده 🤲🙏بزرگترین خواسته ی تو ، کوچکترین اجابت از طرف خداست ⁦♥️⁩
2728
بخوام کسیرو (کسایی رو)واگذار کنم به علمدار چی؟اینم قبوله؟

به نظر من خوشبختی و شادی و آرامشتو از حضرت عباس بخواه 

دیگران و بی خیال

خدایا شکرت بخاطر همه ی چیزهایی که داریم و برامون عادی شده 🤲🙏بزرگترین خواسته ی تو ، کوچکترین اجابت از طرف خداست ⁦♥️⁩
ولش کن هرکی چوب کارشو میخوره هیچوقت نفرین نکن

دیروز برادر شوهرم وقتی شوهرم نبود گرفت منو زد.خیلی هم زد.سر اینکه الکی ب مامان من فحش داد.منم زناشو فحس دادم.خانواده شوهرم با اینکه دیدن و گفتن تقصیر اونه اما هیچ تلاشی نکردن.شوهرم اومد و از خجالتش در اومد

ولی من نمیتونم بگذرم حالم خیلی بده.بازم میگی نفرینش نکنم؟

2738
به نظر من خوشبختی و شادی و آرامشتو از حضرت عباس بخواه  دیگران و بی خیال

دیروز برادر شوهرم وقتی شوهرم نبود گرفت منو زد.خیلی هم زد.سر اینکه الکی ب مامان من فحش داد.منم زناشو فحش دادم.خانواده شوهرم با اینکه دیدن و گفتن تقصیر اونه اما هیچ تلاشی نکردن.شوهرم اومد و از خجالتش در اومد

ولی من نمیتونم بگذرم حالم خیلی بده.بازم میگی نفرینش نکنم؟تمام بدنم درد میکنه

دیروز برادر شوهرم وقتی شوهرم نبود گرفت منو زد.خیلی هم زد.سر اینکه الکی ب مامان من فحش داد.منم زناشو ...

وای😶😶

چرا مادرشوهرتا فحش دادی؟؟؟؟

چی بگم

من پسری را دیدم که پسره مادرش را کتک زد بخاطر زن داداشش(چون مادر شوهره به عروسش گفته بود چرا یه هفته است غذا درست نمیکنی )خدا لعنت کنه همچین عروسهایی را 

پدرم رفت و شهر خالی شد😔😔خدایا امانتی که سپرده بودی روزجمعه تاریخ۱۳۹۹/۰۷/۹ساعا ۱۳:۲۵به خودت سپردم،نگهدارش باش ، طلب مغفرت و امرزش دارم براش،خدای مهربونم یادت باشه اون مهربانترین و خوش قلب ترین پدر دنیا بود😔😔غریب و تنها به خواست خودت پابه دنیا گذاشت بدون مادر و برادر  وپدر و با خواست خودت بردی،هر کس دوست داشت برا پدرم دختری یا خواهری کنه صلوات و فاتحه بفرسته اللهم صل علی محمدا و ال محمدا
ولش کن هرکی چوب کارشو میخوره هیچوقت نفرین نکن

دلم میخواد همشونو نفرین کنم

چون زنش ماهی چهار پنج ملیون درآمدشه هیچکس به زنه هیچی نمیگه

زنش تو محل کار لباس توری و بدن نما میپوشه با مردا میره سیگار میکشه

سرپرستش ناراحتش کرده بود بعد رفته بود با سرپرستش آشتی کنه اون بغلش کرده بود و گفته بود ناراحت نباش.(سرپرستش مرده)بعد اون مرتیکه بی دلیل پدر مادر منو فحش داد ب مادرم گفت جن.د.ه.منم گفتم زنته.منو گرفت زد کسیم کاری نکرد جز شوهرم ک وقتی اومد با همشون دعوا کرد

وای😶😶 چرا مادرشوهرتا فحش دادی؟؟؟؟ چی بگم من پسری را دیدم که پسره مادرش را کتک زد بخاطر زن داداش ...

مادر شوهرم ن بمن گفت مادرت جن.دست با اینکه مادر من خیلی هم زن خوبیه.چادری.تا حالا ندیدم تو صورت مرد نامحرم نگاه کنه یا با کسی حرف بزنه .ولی زن خودشو گفتم چجوریه بالاتر بخون.من فقط گفتم جن.ده زنته.جفت زناتن

دیروز برادر شوهرم وقتی شوهرم نبود گرفت منو زد.خیلی هم زد.سر اینکه الکی ب مامان من فحش داد.منم زناشو ...

حق داری که ناراحت باشی 

من جات بودم ، باهاش قطع رابطه میکردم 

نه خونه اش برو ، نه خونه ات راهش بده 

با خانواده ی شوهرت هم که کاری نکردن و واستادن تماشا کردن ، سر سنگین باش 

مطمئن باش خدا بدجور جوابشو میده

2706