2737
2734

خانوما خواهش میکنم منم راهنمایی کنید من این ماه تو اقدام هستم و الان ۹ روز مونده به پریودم و دو روزه که دلدرد مثل زمان پریودی پیدا کردم شدید و هی احساس میکنم روی کمرم فلفل تند ریختن و میسوزه ... و امروز حس میکنم داخل شکمم سمت چپم یه چیزی باد میکنه میاد بالا بعد میره پایین انگار مثلا حالت نفخ داره ترخدا راهنمایی کنید که ایا از علایم‌بارداری یا نه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

هنوز زوده...بیشتر به خاطر اینه که فکرتون مشغول بارداری هست.بزار این ۹ روز بره و چند روز هم از موعدتون بگذره بعد بی بی چک استفاده کن.ان شاالله اگر منتظر نی نی هستی خداوند یه نی نی سالم بهت بده

مرا هزار امید؛هست و هر هزار تویی💙💙💙💙
2738
هنوز زوده...بیشتر به خاطر اینه که فکرتون مشغول بارداری هست.بزار این ۹ روز بره و چند روز هم از موعدتو ...

اره خیلی دوست دارم نی نی دار بشم فقط چون این علایمو دارم‌ میگم‌نکنه پریود بشم‌یا فقط تلقین‌باشه میترسم

وای دست خودم‌نیست فقط دنبال علایمم

هرچقد دنبال علائم بگردی برعکس میشه هروقت که بیخیال شدی و به ارامش رسیدی اونوقت صد درد صد باردار میشی.

میشه برای سلامتی دخترم صلوات بفرستی❤
اره خیلی دوست دارم نی نی دار بشم فقط چون این علایمو دارم‌ میگم‌نکنه پریود بشم‌یا فقط تلقین‌باشه میتر ...

استرس نداشته باش عزیزم...فقط بسپار به پروردگار عالم.و خیالت راحت

مرا هزار امید؛هست و هر هزار تویی💙💙💙💙
2706