2726

علتش چيه؟ 

برای سلامتیشون مشکلی ایجاد میشه؟؟ 

خدایا بی نهایت شکرت 🥰ممنون که بارها تو زندگیم بغلم کردی🥰هر وقت صدات زدم بازم مثل همیشه آغوشتو دریغ نکن🤗 و محکم تر از قبل بغلم کن😍 بحق بسم الله الرحم الرحمن الرحیم 😍یا الرحم الراحمین💞

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
هم برای سلامتی خودشون  و هم میگن ما حق نداریم حیوانات رو بکشیم و بخوریم من اعتقادی ندارم‌ هر ...

موافقم  

کسانی که می رقصند.....دیوانه به نظر می آیند.....!!!نزد کسانی که موسیقی را نمی شنوند...!!!
هم برای سلامتی خودشون  و هم میگن ما حق نداریم حیوانات رو بکشیم و بخوریم من اعتقادی ندارم‌ هر ...

پس حیوانات حلال گوشتو چیکار کنیم بذاریم فقط زیاد شن 😁😁😁

خدایا بی نهایت شکرت 🥰ممنون که بارها تو زندگیم بغلم کردی🥰هر وقت صدات زدم بازم مثل همیشه آغوشتو دریغ نکن🤗 و محکم تر از قبل بغلم کن😍 بحق بسم الله الرحم الرحمن الرحیم 😍یا الرحم الراحمین💞

در مورد سلامتی هم که کلا لبنیات حتی تخم مرغ نمیخورند... به نظرم سلامتیشون بیشتر در خطره شایدم من اشتباه میگمممم🤔🙄🤔

پس حیوانات حلال گوشتو چیکار کنیم بذاریم فقط زیاد شن 😁😁😁

اونا نظرشون اینطوریه

یکی از اقوام ما گیاهخوار مطلق بود

حتا محصولات حیوانی نمیخورد

مثلا شیر گاو نمیخورد

میگفت شیر گاو برای گوساله هست چه حقی دارید میخورید😊😁😂

در مورد سلامتی هم که کلا لبنیات حتی تخم مرغ نمیخورند... به نظرم سلامتیشون بیشتر در خطره شایدم من اشت ...

دندانپزشک من میگفت الان متوجه نمیشن

در دراز مدت نتیجش مشخص میشه

چون بیماری دارم که لثه هاش داغون شده بعد از ۲۰ سال گیاهخواری

البته خواهرجان با این قیمت گوشت و مرغ، کم کم همه دارن گیاهخوار میشن اجباری ولی برای حفظ غرورشون میگن حفظ سلامتی و کمک به محیط زیست و اینا 🤨

دندانپزشک من میگفت الان متوجه نمیشن در دراز مدت نتیجش مشخص میشه چون بیماری دارم که لثه هاش داغون ش ...

بله منم شنیدم تو بلند مدت خیلی به بدن آسیب میزنه... 

و به قول شما با این قیمتا ماهم که گیاهخوار نیستیم مگه چقد گوشت گیرمون میاد بخوریم 🙄

من سبزیجات رو خیلی دوست دارم عاشق سبزیجات آبپز هستم تخم مرغ نمی خورم اما مگه میشه از کنجه و کوبیده هم گذشت خارجیا کوبیده ندارن گیاه خوار میشن اگه یه پرس کوبیده بخورن ای قرطی بازیا از سرشون می افته 😜

من از روز اول ک بچه کوچیک بودن هیچوقت نتونسم بخورم،،،،میخوردم‌میاوردم بالا،،ن تنها گوشت خیلی جیزارو نمیخوردم بد غذا بودم

زمستان سرد منم بهاری گرم دارد،،،بزرگ میشم واسه کسی که کوچیکم کرد...🥰😉
2706