2726
عنوان

اینجا گیمر داریم؟

883 بازدید | 23 پست

کسی هست اینجا مثل من از بچگی تا سنین بالا عاشق بازی و پلی استیشن و ایکس باکسو کلا بازیهای کنسولی باشه؟؟؟؟؟؟اگر بله بازی مورد علاقتون چیه(موبایل و پی سی هم قبوله)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
واقعا کجا بازی میکنی من پلی استیشن وان داشتم که بازیش‌ میکردم 😂😂😂😂

اوایل ک سی دی بازیشو گرفته بودم و تو رایانه نصبیدم 

بعدم ک پلی استیشن اومد یسریا بازی میکردم

چقدم دوسش داشتم 

فقط همیشه برام سوال بود چرا جای عروسک ب اون زشتی ی دختر خوشگل نمیذاشتن ک هرکول اونهمه زحمت میکشه ب باد فنا نره😂

جهان ریاضی درونم دگرگون شد   ۱+۱=۴؟؟؟؟      چ ترکیب زیبایی. من . همسرم و دوقلوهای نازنینم 
من فیفا و اسسینس و نید فور اسپید و کامبت مورتال  پی اس فور بازم

به به من مورتال کمبت داشتم اما آنلایناش خیلی حرفه این بعد فروختمش اکانت پلاس دارید؟برای  آنلاین بازی کردن؟

به به من مورتال کمبت داشتم اما آنلایناش خیلی حرفه این بعد فروختمش اکانت پلاس دارید؟برای  آنلاین ...

بله 

من کلا ری اکشنم فکر کنم پایینه توی بازی

کوتول خان رو اکثرا برمدارم 

اما حرکاتش رو خیلی تمرین کردم یاد گرفتم

منم آدمم ممکنه گاهی اشتباهی کنم 
بله  من کلا ری اکشنم فکر کنم پایینه توی بازی کوتول خان رو اکثرا برمدارم  اما حرکاتش رو ...

من خیلی نمیشناسمشون مورتال xl داشتیم البته الان tekken داریم من کلا عاشق resident evil ها هستم و the sims  و friday 13th خوبه البته بازی زیاد داریم detroitam بد نبود

2706