1421
1411
عنوان

بیاین عکس خونه هاتونو بزارید 😎😅

247 بازدید | 18 پست

بزارین😘🤩😍

میخواهم تا دوردست ها سفر کنم..میخواهم به شادمانی روحم دست یابم و حد و حدودهای که میشناسم دگرگون سازم و احساس کنم که ذهن و روحم می‌بالد..میخواهم زندگی کنم وجود داشته باشم..باشم و حقیقت را از درون خودم بشنوم

والا من ک تو اتاق خواب سنگر گرفتم ی مارمولک تو پذیراییه اگه بخوامم نمیتونم عکس بگیرم

فقط 24 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیز دل مادر... جگر گوشه من... بازم مثل خواهر یا برادر دیگه ات منو تنها گذاشتی با کوله باری از غم و رنج...این تیکر قرار بود تا 8 ماه دیگه بمونه و بعدش ی فرشته کوچولو بیاد بغلم ولی بازم خدا نخواست... خدایا برای همه داده ها و نداده هات شکر... 

همه با هم برای پیشگیری از سرطان پستان

☹️مگه ارکان میزاره خونه تمیز باشه عکس بگیرم 

ههه

میخواهم تا دوردست ها سفر کنم..میخواهم به شادمانی روحم دست یابم و حد و حدودهای که میشناسم دگرگون سازم و احساس کنم که ذهن و روحم می‌بالد..میخواهم زندگی کنم وجود داشته باشم..باشم و حقیقت را از درون خودم بشنوم
1436
والا من ک تو اتاق خواب سنگر گرفتم ی مارمولک تو پذیراییه اگه بخوامم نمیتونم عکس بگیرم

😂😂😂😂

از من چه مانده بعد تو جز ناتوانی ام جز سنگ قبر خاطره روی جوانی ام بی عشق و بی عاطفه و هیچ وعده ای ماندم چگونه سمت خودت می کشانی ام
😂😂😂😂

والا... باور کن میترسم برم دستشویی

فقط 24 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیز دل مادر... جگر گوشه من... بازم مثل خواهر یا برادر دیگه ات منو تنها گذاشتی با کوله باری از غم و رنج...این تیکر قرار بود تا 8 ماه دیگه بمونه و بعدش ی فرشته کوچولو بیاد بغلم ولی بازم خدا نخواست... خدایا برای همه داده ها و نداده هات شکر... 
اول خودتون

اول شما😂

اولش همه بهونه میارن تا یکی بذاره

بعدش دیگه بقیه هم گرم میفتن و هی عکس میذارن

فقط 10 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلیلِ خوشبختیم: 💙پسرم💙  نفسم: 💙پسرم💙 عمرم: 💙پسرم💙 وجودم: 💙پسرم💙 قلبم: 💙پسرم💙 تموم زندگیم: 💙پسرم💙 باوجودِ پسرم، دردونهء وروجــَکــَم ، که یه تار مویِ نازِش به تموم دنیا می‌ارزه ، خوشبخترینِ عالـــَــمـــَـم💙 👶  تیکر تولد داداشِ گل‌پسرم😍👶 خدایا شکرت بابت دوتا دسته گل زیبایی که بهم هدیه دادی💙
1444
اولش همه بهونه میارن تا یکی بذاره بعدش دیگه بقیه هم گرم میفتن و هی عکس میذارن

خب اول شما بزار

1390

منم خونمو ت تایپیک جدا الان میزارم