2703
2553
عنوان

خواهر شوهر من یه جوریه

465 بازدید | 16 پست

من و خواهرشوهرم کلا مشکلی باهم نداریم اما هیچ جوری نمیتونم باش صمیمی بشم... نه که نیازی باشه صمیمیت ها نه. کلن تو جمع ها با خاله و دختر خاله ها شوهرم صمیمی ترم. کلا جدیدا اصلا دوستش ندارم. جایی که هست دوست ندارم برم. دختر خوبیه ها اما از ایناست که میدونم پشت سر حرف میزنه. پشت سر همه میگه آخه. 

شوهرم میگه به خاطر من تحمل کن من همین یه خواهرو دارم. چه کنم حالا. رابطمو کم کنم یا به خاطر شوهرم تحمل کنم. 

یه راه حلی هم سراغ دارم که موقع رفتن به خونش یا اومدن اونا به خونمون بگم سرم خیلی شلوغه تا کمتر ببینیم همو.نظرتون‌؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

همه ی خواهر شوهرا همینن

حالا فک کن خواهرشوهر و برادر شوهر من گفته بودن با طلاقش بدیم

در صورتی که منو شوهرم هیچ مشکلی نداریم هیچی!!!!!! تازه شوهرم چهار سال تموم اومد خاسگاری تا مامانم راضی شد

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞
2714
وا.وقتی بدی ای بهت نکرده چرا الکی رابطتو کم کنی؟؟؟؟جنجال درست نکنید الکی

نه بدی نکرده. کلا حالش اونجوریه. دیشب تو مهمونی به همه خیلی تعارف کرد به من نه. من دلم گرفت. 

خواهرشوهر همه ی جورین😐😐 خودمون هم خواهرشوهریم😂😂😂 تحمل کن خواهرم

من تصمیم گرفتم مادر بشم هیچ چیز نمیتونه مانع خواسته م بشه حتی پلی کیستیک! خدایاااا فقط محتاج نگاه توام .... از من دریغش نکن.. خیلی التماس دعا دارم برای همه ی بانوهای منتظر.‌‌.. ممنونم که دعامون میکنین😘❤
چرا به نظرت؟شوهرم خیلی خوبه دوست ندارم ناراحت باشه. اما خواهر شوهرم اول با آدم خیلی خوبه یهو میزنه ب ...

خب رابطه ات و باهاش قطع نکن که شوهرت ناراحت نشه ولی مراقبه رفتارتم باش زیاد باااش جی جی باجی نشو که ررا پشت سرت حرف بزنه به قول معروف سیاست داشته باش

به خدا بر همه کس معلوم است رهبر شیعه ❤علی(ع)❤مظلوم وبر حق است.                

خیلیا پشت سرحرف میزنن دلیل نمیشه ازش فرارکنی مگه بقیه که باهاشون ارتباط داری معصومن

🌹لطفا یه صلوات واسه سلامتی تودلیم می‌فرستین بهم بگین منم واسه حاجت رواییتون می‌فرستم🌹                           💚 اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُک 💚                   
2706