2737
2734
عنوان

بچه پشت سر همی

| مشاهده متن کامل بحث + 394 بازدید | 35 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دختر

خوب چرا پس غصه میخوری انقد خوب باهم بزرگ میشن ک نگو ابجیا میسازن نگران نباش من و خواهرم ۱ سالو ۱ ماه فاصله دارین انقد ک خوبه ک نگو 😍😘

خدایااواسه ارامش زندگیم هرکاری میکنم عاشقدخترم۶ماههحسینمراد دلمو بده دستم به دستایی توه عزیزتر از جان 😍       مرا ببر انجا ک تا ابدباشی ک من بدون #تو ناتمام میمانم !!😍❤
2731
ان شالله که به زودی مادر میشی..❤

ممنونم عزیزم😘 الهی آمین ❤

من تصمیم گرفتم مادر بشم هیچ چیز نمیتونه مانع خواسته م بشه حتی پلی کیستیک! خدایاااا فقط محتاج نگاه توام .... از من دریغش نکن.. خیلی التماس دعا دارم برای همه ی بانوهای منتظر.‌‌.. ممنونم که دعامون میکنین😘❤

بستگی خیلی زیاد به این داره کا جفت بچه هات آروم باشن یا شیطون و لجباز.من یه بچه دارم نزدیک 2سالشه بشدت لجباز دهنم صاف شد بااینکه عاشق بچم و تعداد زیاد دوست دارم.مثل امشب که شوهرم بدون شام خوابید منم قرص خوردم از سر درد از بس لج و جیغ و گریه بچم.منم غریبم.امشب گفتم شاید یکی دیگه بیارم این آروم شه 😐

امید،چه واژه معجزه آسایی.کاش هیچ امیدی از سمت خداناامید نشه.برای سلامتی آقاامام زمان و فرجشون صلواتی بفرستین 😍❤️ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم ❤️
من دخترم یک سالش بود ک دومی متولد شد واقعا اگه تو شهر غریب بودم رسما دیوونه میشدم خیلی سخته البته من ...

دومی دنیا بیاد اولین دوسال و سه ماهشه

توی سن سختی هم هست.میترسم.کنجکاویاشون و شیطونی و ...

2738
هنوز باور ندارم حامله ام

ببین عزیزم سختنگیر عرچه الان آرامش داشته باشی بعد زایمانت بچه آرامتری داری الانم از بارداریت لذت ببر....منم از وقتی فعمیدم دومی باردارم بخاطر بچه اولم خیلی گریه کردم و‌غصه میهوردم بعد زایمان بچم خیلی اذیت میکرد.نااروم بود...شما لذت ببر الان که شدن تقریبا ۷ ساله و ۵ ساله میگم کاش سخت نمیگذروندم غصه نمیخوردم از بارداری و وجود بچه تو‌شکمم لذت میبردم

2706