2703
2553
عنوان

بچه پشت سر همی

394 بازدید | 35 پست

من یه دختر دو ساله دارم

الآنم باردارم توی ماه ششمم.بارداریم ناخواسته بود.توی شهر غریبم هستم.کمک ندارم.خیلی نگرانم بعد از زایمان میتونم از پس نگهداری بچه ها بربیام یانه.شما تجربتون چیه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

تجربه من ناباروریه😐 

خدا کمکت می‌کنه خواهر نگران نباش 

من تصمیم گرفتم مادر بشم هیچ چیز نمیتونه مانع خواسته م بشه حتی پلی کیستیک! خدایاااا فقط محتاج نگاه توام .... از من دریغش نکن.. خیلی التماس دعا دارم برای همه ی بانوهای منتظر.‌‌.. ممنونم که دعامون میکنین😘❤
2720

تجربم دقیقا شبیه به وضعیت شماست با این تفاوت که بچه من کوچیکتر بود وقتی ۱۸ ماهش بود دومی به دنیا اومد الان‌کوچیکه۱۰ ماهشه....سخته ولی میگذره...به‌کمک همسرت هم نیازه خودتو نترسون همچی عادی میشه

خواهرشوهرم اینجوری شد الان بعد چندسال خیلی راضیه میگه دوتاشون باهم بزرگ شدن خیلی خوبه

زندگیم پسرم💜💜💜💜💜"اینکه کسی رو دوست داشته باشیم و اون هم متقابلا مارو دوست داشته باشه مثل یک معجزه است............ -سرگذشت آب و آتش-آبانگان
2714

من دخترم یک سالش بود ک دومی متولد شد واقعا اگه تو شهر غریب بودم رسما دیوونه میشدم خیلی سخته البته من خلی کوچیک بودن دوتاشون حالا شما تا متولد بشه دیگه اولی سه سالشه فک کنم

الانم اولی دوسال و چهارماهشه دومی دقیقا یک سال بزرگتر الان دیگه اوضاعم یکم بهتر شده تازه

خدا ان شاالله بحق همین روزا خواسته دلتو بده با خوشی

تو راهیت چیه عزیزم دخملع یا پسر 😍😍😍

خدایااواسه ارامش زندگیم هرکاری میکنم عاشقدخترم۶ماههحسینمراد دلمو بده دستم به دستایی توه عزیزتر از جان 😍       مرا ببر انجا ک تا ابدباشی ک من بدون #تو ناتمام میمانم !!😍❤
2706