2410
2553

بجهها صبر کنین فقط کامل توضیح بدم 

امشب با خاهرم دعوامون شد کاری ب این ندارم اهل نماز و روضه و این جیزا نیس ب من ربطی نداره ولی نتونستم بی ادبیش رو تحمل کنم من با مامانم از روضه اومدیم خونه فقط مامانم بهش گفت جرا انقد بد قدم برمیداری خاهرم ب من اخم کرد داد زد همینی ک هست منم گفتم جرع سر منو مامان داد میزنی اومد صداش رو برد بالا هر جی بود کفت منم زنگ زدم ب بابام جریان رو بهش گفتم بخاطر. مامانم جون تازه عز بیمارستان مرخصش کردیم اگه خاهرم بزاره خوب بشه خلاصه ب بابامم ک زنگیدم شروع ب فحاشی کردن کرد ب من تا رسی خونه خیلی ناراحت شدم جریانو ک گفتم با خاهرمم دعوا کردولی اصلا انتظار نداشتم ب من اینو بگه… بجه ها صبر کنین الان میگم ادامهشو 

خدایا خودتو از ما دریغ نکن خودت خوب میدونی جز تو پناهی نداریم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714

گفم بابا مامان تازه از بیمارستان مرخصش کردیم نیاز ب ارامش داره 

ک خاهرم برگشت گفت تو بابا رو پر کردی دانشگا شهر دیگه نرم 

اگه خاهرت بهت بگه گوه نخور ب شوهرتم فحش بده  اونوقت کلاس جندم میشی

خودم جوابشو میدادم دیگه به بابام زنگ نمیزدم که اعصابش خورد بشه 

نمیدونم چجوری پولش میخواد جور بشه خیلی استرس گرفتم میشه برا جور شدن جهیزیه ام صلوات بفرستین😳
گفم بابا مامان تازه از بیمارستان مرخصش کردیم نیاز ب ارامش داره  ک خاهرم برگشت گفت تو بابا رو پ ...

واقعا این کارو کردی یا نه؟ 

‍ «بیایید به قفسه کتابخانه دخیل ببندیم؛ دوستانی صمیمی پیدا می شوند که حاجات ما را برآورده کنند.»

خعهرم خیلی خیلی بی جشم رو هس بخاطرش پامون ب سپاه و اطلاعات باز شد من هیجی ب بابام نگفتم نمیتونم. بگم جرا رفتیم سپاه

2706