2726

درد دندون اره خیلی بهتر میکنه دردش آروم میشه زود

گاهی با خود می اندیشم آیا آقا منتظر ۳۱۳ یار است یا ۳۱۳ مادر که برایش سرباز تربیت کنند؟ و هر بار به خودم میگویم تربیت چه قدر کار دشواری است😔😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خودت استفاده کردی دندون درد رو کلا از بین می بره یا موفتیه

کامل که نه ولی چند روز دردش میخوابه البته بستگی ب اندازه پوسیدگی هم داره فک کنم پسر خالم استفاده کرد ماشاءالله ۶ماه ساکت شده ولی من خیلی خرابه اوضاعش  چند روز یبار باید بریزم تا اروم بشه

گاهی با خود می اندیشم آیا آقا منتظر ۳۱۳ یار است یا ۳۱۳ مادر که برایش سرباز تربیت کنند؟ و هر بار به خودم میگویم تربیت چه قدر کار دشواری است😔😔
از عطاری خریدی قیمت چنده

اره ولی  راسش مامانم خرید قیمت نمیدونم عزیزم

کامل که نه ولی چند روز دردش میخوابه البته بستگی ب اندازه پوسیدگی هم داره فک کنم پسر خالم استفاده کرد ...

خب چرا اینکارو نمیکنی؟ شنیدم اگه نخ کتان  (یا پنبه اگه نخ کتان ندارید) آغشته به روغن حنظل کنید بزارید رو دندون ، دندون خودشو پر میکنه  .  امتحان کن بعد بیا نتیجشو به ماهم بگو☺ من که ۱۶ سالمه هرشب و هرصبح مسواک و نخ دندون میزنم تازه کلی شیر هم میخورم (بطور معمول یک بطری شیر رو در عرض یه روز تموم میکنم ! انقدر شیر دوست دارم 😆😅) ولی دندونام همههههه خرابه  😕😱😱😱😱 دارم از درد میمیرم مخصوصا الان که دندونم به عصب رسیده 😭😭😭😭 نمیدونم دیگه مشکل کار از کجاعه  از خمیردندونه فک کنم 😑😣😩