2726
عنوان

چیکار کنم بنظرتون ؟ 😭 نمیشه همینجوری برم 😣😞😭

| مشاهده متن کامل بحث + 557 بازدید | 41 پست
خب برو

حامله ام 

گویند که عشاق جهان😍 عقل ندارند😝 یعنی که تو خری 😆من به مراتب ز تو خرتر 😍🙈😘 دوست دارم همسرجان ❤💋❤💋 خوش اومدی به زندگیمون نی نی کوشولوم 🙈 فکر کنم حکمتی بوده که شب تاسوعا فهمیدم اومدی تو زندگیم قربونت برم نی نی 😍

اینم بگم الان میگید میخواستی باردار نشی 

ناخواسته شد 

گویند که عشاق جهان😍 عقل ندارند😝 یعنی که تو خری 😆من به مراتب ز تو خرتر 😍🙈😘 دوست دارم همسرجان ❤💋❤💋 خوش اومدی به زندگیمون نی نی کوشولوم 🙈 فکر کنم حکمتی بوده که شب تاسوعا فهمیدم اومدی تو زندگیم قربونت برم نی نی 😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
حامله ام 

اعههه بسلامتی

میخندمو دلگیرمو میبینمو میمیرمو از این دنیا بیزارمبیزارمو بیطاقتم بیتابی شد عادتم آروم آروم میبارم                                                          ******            *******          *******          زخمای این زمونه بیرحمه کسی درداتو نه نمیفهمهواسه اونی که بیشتر فهمید دیگه آروم شدن فقط وهمه , فقط وهمه          
 اگ شرایطش رو داری برو.بعد هم ا‌گ صیغه نذر رو نخوندی از نظر شرعی نذری گردنت نیست

اینجوری برم مشکلی پیش میاد ؟ اخه هنوز اولشه 

صیغه نذرچطوریه

ی متن مشخص هست ک باید اون رو بگی متنش توی نت هست.

میگن اگ اون متن رو نگی فقط همیجور بگی اگ فلان شد فلان کار رو میکنم در واقع نذری گردنت نیست

الهم صلی علی محمد و آل محمد و علی اهل بیته
خوب حالا چیکار کنیم یعنی ما بگیم نرو نمیرین🤔میخوای اگه طوری شد بندازی گردن ما

نه فقط ازتون نظر خواستم البته یه نظر مودبانه ☺

ی متن مشخص هست ک باید اون رو بگی متنش توی نت هست. میگن اگ اون متن رو نگی فقط همیجور بگی اگ فلان شد ...

😂 نبابا ما همین جوری دست تو دست هم تو کافیشاپ نذر کردیم 😂 قربون امام حسین برم مارو بهم رسوند 

اینجوری برم مشکلی پیش میاد ؟ اخه هنوز اولشه 

عزیزم بعضیا جفتشون پایینه.اره خطر داره.درکل زیاد راه رفتن دور از جون نی نی شما باعث سقط میشه.

الان خدا ب شما ی هدیه داده وظیفه شما مراقبت از اونه.باز از ی روحانی بپرس ولی مراقب هدیه خدا باش

الهم صلی علی محمد و آل محمد و علی اهل بیته
شما که نذر داشتی نذرتو اول ادا میکردی😐 بعد چند ماه بعد اقدام میکردی نذر کرده بودی قول داده بودی

ناخواسته شد 

2706