2733
2734
عنوان

هرکی موم میندازه و بلده لطفا بیاد

201 بازدید | 29 پست

سلام خانما

اول اینکه بنظرتون موم انداختن روش خوبیه برای رفع موی زائد؟ من همیشه با ژیلت میزنم چون بی دردسره چندبار با اپیلیدی زدم دردش به کنار همه موهام زیرپوستی میشد و حتما باید بلند میشد تا دستگاه میگرف.. حالا چندوقته رفتم تو فکر موم ولی هیچی نمیدونم ازش.. لطفا پیشنهاد ارایشگاهو لیزرو اینا ندید دوس ندارم کسی برام بندازه..

کلا هر تجربه ای دارید بگید از قبیل اینکه 

مارکش چی باشه خوبه

چجوری استفاده کنم

هزینش چقده

و....

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹                      خدا جونم‌ ممنونم که منم به وقتش مادر میکنی😊

مارک ویت من شنیدم خوبه فک کنم بستش 24تومنه

خداجون میدونم تنهایی هامو میبینی و از حال دلم خبر داری از اشتیاقم واسه مادر شدن و لحظه شماری و منتظربودن همه رو میدونی، از لحظات امیدواری وناامیدی،از گریه هام از دل شکستم از حسرت هام از آرزوهام همه رو میدونی و میبینیخداجون پس خودت کمکم کن هرچی خیره همون رو واسم پیش بیار که غیراز تو تکیه گاهی ندارم ای خدای بزرگ و ای معبود مهربان و بخشنده من،                      منتظر هدیه بزرگ از سمت تو هستم♥️♥️♥️
مومک؟من میزدم پام لک اورد قطعش کردم. 

جدی؟ لک میاره😓 چی خوبه پس؟

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹                      خدا جونم‌ ممنونم که منم به وقتش مادر میکنی😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
مارک ویت من شنیدم خوبه فک کنم بستش 24تومنه

یه بسته ش چجوریه ینی چجوری باید استفاده کنم؟ شرمنده اصلا بلد نیستم🙁

اره متاسفانه،فعلا ژیلت بزن یا لیزر لیزر خوبه سعی کن بکنی. 

من خودم یمدت منشی بودم تو کلینیک زیبایی لیرز موقت از بین میبره یه عمر باید بری تازه عوارضم داره.. 

2738
من چسب آماده اش رو میخرم.. ۵ دقیقه ای همه بدنم رو میندازم

عکس قوطیشو میزازی لطفا

خدایا بنده هات بدجوری داغونم کردن.خودت منومیبینی چه روزای رو میگذرونم خودت به دلم آرامش بده خیلی محتاج آرامشم....1400/4/28
من ۲۲سال مومک میندازم  تا حالا مشکلی نداشتم

چجوری میشه شما ک اینهمه تجربه داری بهم یاد بدی؟مارک چی خوبه تو بسته چجوریه چجوری بندازم؟

من خودم یمدت منشی بودم تو کلینیک زیبایی لیرز موقت از بین میبره یه عمر باید بری تازه عوارضم داره..&nb ...

واقعاً عوارض داره؟؟!

والا از هر کیییی پرسیدیم میگه ن ولی بازم شک دارم.

یارو نونِ نفهمیش رو میخوره شما باهاش بحث منطقی میکنید⁉
من چسب آماده اش رو میخرم.. ۵ دقیقه ای همه بدنم رو میندازم

مگه هست همچین چیزی؟؟؟ چه خوبه چجوریه؟ واقعا میکنه همه موهارو؟ حتی ریزارو؟ لطفا مارک و قیمت و نحوه استفاده رم بگید

من دستگاه موم رو دارم موم رولي رو ميذارم توش داغ شد ميمالي به يه ناحيه مثلا ساق پا به اندازه كف دستت بعد كاغذ يا پارچه مخصوصش رو ميذاري روش مچسبه بعد در جهت مخالف رويش مو ميكشي درد داره ولي خوبه 

موم هم موهارو زير پوستي ميكنه البته بعضي جاها اذيت ميكنه ، براي پا و دست خوبه

2706