2733
2734

همسرم بداخلاق و عصبی مزاج متاسفانه چیز که وفق مرادش نبود مهم نیس توخونه باشیم یا توجمع   یا توخیابون یا هرجا  نعرشو میکشه و دست درازیم مثل هل دادم مشت زدن انجام میده  کلا کنترل اعصاب نداره و متاسفانه ریشش از دوران کودکی باهاشه چون فقط بامن اینجور نیس باپدرمادر برادر خواهرشم اینجوره و  ی دوست صمیمی نداره  . خیلی باهاش عذاب کشیدم مشاوره بردمش   بزرگترا خودمون اصلا فایده نداشت موقتی تاثیر داشت تا حدودی  تاثیرمیزاشت ولی بی فایده بود . اینقدر اذیت شدم    که  منم تاقرص نخورم شبا خواب نمیرم ازش حالم بهم میخوره ولی از تنهایی وحشتناک میترسم مخصوصا که این روانی همه جا ابرومون برده حرف انداخته پشت سر من وخانوادم. تا چیز میلش نباش همش تهدیدم میکن میرم درخونه همسابه هاتون یا فامیلاتون. دیگ خستم منم ارامش میخام خیلی دیگ اذیتم اخه این حق من نبود ۴ سال از زندگیم از بهترین روزام  صرفش کردم همشم با توهین و تحقیر گذشت  😭 دیگ ب جایی رسیدم ک میخام جداشم  این دل عوضی نمیفهمه خیلی وابستشم ولی دیگ زندگی اینجوری فایده نداره منم میخام زندگی کنم منم دل داره منم ادمم منم میخام راحت باشم گناه من‌چیه گیر ی ادم وحشی و عصبی افتادم ک چیز میشکنه دادوبیدا وسط خیابون میکشه تحقیرم تو جمع میکنه دیگ کلافم..😢

الان دقیقا به چی وابسته ای؟میشه توضیح بدی

عضو گروه رز قرمز هستم. وزن شروع ۸۸.۴۰۰. تاریخ شروع، ۱۰/۸/۱۴۰۰. هدف اول.۸۰‌  هدف دوم. ۷۵. هدف سوم۷۰. هدف چهارم. ۶۵.  وزن فعلی. ۸۸.۴۰۰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

آدمایی با این مشکلات باید خودشون قبول کنن که مشکل دارن و دنبال درمانش باشن که متاسفانه قبول ندارن

می فهممت مادر منم شرایطی مثل تو داره ولی خب سوخت و ساخت.....عزیزم فقط میتونم از خدا برات ارامش بخوام 

الان دقیقا به چی وابسته ای؟میشه توضیح بدی

همه میگن بیوه مبشی بدبخت میشی بیچاره میشی بشین سر زندگیت تو  اروم باش تو خفه شو تو سکوت گن تو بگو چشم ک عصبانی نشه تو محل نزار ولی اخه تاکی؟ت وقتی تواین دنیام   من واقعا دیگ نمیتونم😭

اگر بچه نداری حتما جدا شو. اگر بچه داری میخوای مراعات کن

عضو گروه رز قرمز هستم. وزن شروع ۸۸.۴۰۰. تاریخ شروع، ۱۰/۸/۱۴۰۰. هدف اول.۸۰‌  هدف دوم. ۷۵. هدف سوم۷۰. هدف چهارم. ۶۵.  وزن فعلی. ۸۸.۴۰۰
2706