2726

بچه ها پام تو باشگاه اسیب دید  راستش هزینه ی عمل پام ۱۰ میلیونه ب جز خرجای دیگه  ک هم از کارم افتادم هم از درسم  

ولی بیمه ورزشی قبول نمیکنه  راستش زورمم میاد 

بخام  پول بدم چون من مقصر نبودم ب نظرتون از باشگاه شکایت کنم ؟ 

حالم از ادمایی که تو روم یه شخصیتن پشتم یه شخصیت ب شدت ب هم میخوره:/

مگه کس دیگه ای داشته با بدن شما ورزش میکرده که تقصیر شما نیست؟ 

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا از باشگاه شکایت کنی؟

۱۷۶ جان                                                                           ۱۷۶ آرزو                                                                           ۱۷۶ استعداد پرپر شده
2728
مگه کس دیگه ای داشته با بدن شما ورزش میکرده که تقصیر شما نیست؟ 

خیر عزیزم حین تمرین معمولی  ک باید کاملا تعادلی و سایه کار بشه ب اصطلاح  با شدت ضربه زدن  در صورتی ک مبارزه  در حین تمرین باید مثلا پا تا نزدیک شکم بیاد ولی نخوره یا اگ میخوره اروم باشه ن اینکه ب قصد کشت مبارزه کنن 

چه ورزشی؟ ایروبیک؟

کاراته گلم بیمه ورزشی پاسخگو نیس مثلا عملم ۱۰ میلیونه فقط ۶ میلیون میده بقیه لش با خودمه

2706