2703
2553
عنوان

پرستار بچه، شیراز

1549 بازدید | 35 پست

سلام دوستای گلم. من دانشجوی دکترا هستم و یک دختر یک سال و یک ماهه دارم. برای دخترم دنبال پرستار میگشتم، تا برم دانشگاه پایان نامه انجام بدم، تعریف یه خانمی رو خیلی شنیده بودم باهاش حرف زدم و قرار شد بیاد اما بعد از کلی این دست و اون دست کردن برخلاف قولی که به من داد نیومد و بعد از دوماه و اول سال تحصیلی جدید زیر قولش زد. (بدون تجربه بودن و تحصیلاتشون راهنمایی بود) ایشون قرار بود پیش مامان و بابام بچه رو نگه داره و بیشتر چشمش بهش باشه که نیوفته و در صورت لزوم در انجام کارهای بچه به مادرم کمک کنه. از ۸ صبح تا ۳ ظهر ۹۰۰ تومن. ۳هفته اول فروردین و مرداد آینده هم‌گفته بودم نیاد اما حقوقش سر جاش هست

به نظرتون حقوق کم بوده؟ و یا خبر دارید که پرستار بچه حدودا چه قیمت و چه جوریه؟

🕊 پر میشه این خونه از رقص و گل و شادی 🕊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
خوب حقوق خوبی گفتین اما از ساعت 8 تا 3 ظهر هم همه روزه خیلی زیاده ساعت کاریش

شنبه تا چهارشنبه. یادم رفت بگم. ۵شنبه و جمعه تعطیل بود و تعطیلات رسمی هم گفتم نمیخواد بیاد. 

7.8 سال پیش مامان من به پرستار داداشم 200 میداد فک کنم خب 900 کمه دیگه الان عزیز

آخه به شرکت ها هم که زنگ زدم و شرایط رو گفتم، گفت ۱ تومن بخوای، نیرو میفرستم!

2714
خوبه بنظرم.بگرد دنبالش شدید پیدامیکنی. منم بخاطر بچه کارمو ول کردم

من حتی به انصراف هم فکر کردم‌. اما مامان بابام میگن اصلا حرفشو نزن. میگن پرستار نمیخواد، خودمون نگهش می داریم. اما میدونم براشون مشکله. 

من حتی به انصراف هم فکر کردم‌. اما مامان بابام میگن اصلا حرفشو نزن. میگن پرستار نمیخواد، خودمون نگهش ...

اره میدونم.من هم دکتری اهواز قبول شدم نرفتم دولتی. اما بعدش پشیمون شدم. مادرمن بچه قبول نمیکنه شوهرمم همش ماموریته

2706