1600
1605
عنوان

پرستار بچه، شیراز

126 بازدید | 20 پست

سلام دوستای گلم. من دانشجوی دکترا هستم و یک دختر یک سال و یک ماهه دارم. برای دخترم دنبال پرستار میگشتم، تا برم دانشگاه پایان نامه انجام بدم، تعریف یه خانمی رو خیلی شنیده بودم باهاش حرف زدم و قرار شد بیاد اما بعد از کلی این دست و اون دست کردن برخلاف قولی که به من داد نیومد و بعد از دوماه و اول سال تحصیلی جدید زیر قولش زد. (بدون تجربه بودن و تحصیلاتشون راهنمایی بود) ایشون قرار بود پیش مامان و بابام بچه رو نگه داره و بیشتر چشمش بهش باشه که نیوفته و در صورت لزوم در انجام کارهای بچه به مادرم کمک کنه. از ۸ صبح تا ۳ ظهر ۹۰۰ تومن. ۳هفته اول فروردین و مرداد آینده هم‌گفته بودم نیاد اما حقوقش سر جاش هست


به نظرتون حقوق کم بوده؟ و یا خبر دارید که پرستار بچه حدودا چه قیمت و چه جوریه؟مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

1522
8
خوبه بنظرم.بگرد دنبالش شدید پیدامیکنی. منم بخاطر بچه کارمو ول کردم

من حتی به انصراف هم فکر کردم‌. اما مامان بابام میگن اصلا حرفشو نزن. میگن پرستار نمیخواد، خودمون نگهش می داریم. اما میدونم براشون مشکله. 


من حتی به انصراف هم فکر کردم‌. اما مامان بابام میگن اصلا حرفشو نزن. میگن پرستار نمیخواد، خودمون نگهش ...

اره میدونم.من هم دکتری اهواز قبول شدم نرفتم دولتی. اما بعدش پشیمون شدم. مادرمن بچه قبول نمیکنه شوهرمم همش ماموریته

1601
اخه کارگر روزی ۸۰ هست  روزی ۸ ساعت کار میکنه کارگر خونه میگما

خوب اونا چون روزمزد هستن همیشه گرون تره. من به شرکت هم زنگ زدم بهم گفت با ۱ تومن برات نیرو میفرستم. ۵شنبه جمعه هم تعطیله. بهش هم‌گفتم اگه مشکی داشتی و در ماه یکی دو روز هم نیومدی از حقوقت کم نمیکنم. در صورتی که شرکت ها میگن نباید حقوق اون روز رو داد. 

اره میدونم.من هم دکتری اهواز قبول شدم نرفتم دولتی. اما بعدش پشیمون شدم. مادرمن بچه قبول نمیکنه شوهرم ...

آخی عزیزم..قشنگ درکت میکنم. اما منم که الان درگیر هستم میبینم دکتری آش دهن سوزی برام نیست. اما بابام میگه اگه ول کنی بعد این همه سال دلم میشکنه.  

1611
ارسال نظر شما

کاربر گرامی جهت ارسال پست شما ملزم به رعایت قوانین و مقررات نی‌نی‌سایت می‌باشید

1606
1580
1610
1594
1479
1426
1588
1593
1587
1506
پربازدیدترین تاپیک های امروز
1550
224
1462
29
داغ ترین های تاپیک های امروز