2726
عنوان

شما موافقید شوهر با دوستاش بره بیرون؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2152 بازدید | 31 پست

نه من موافقم که با دختر همسایه بره بیرون

خب چه اشکال داره اخه عزیز من. ادمیزاد به دوست احتیاج داره . اگه ادمهای بدی نیستن بره . نمیشه که عرصه رو بر شریک زندگی تنگ کرد

منم ماهی یکی دوبار با دوستام میرم بیرون

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

نفهمیدم دوستاش چی هستن؟من کاری بهش ندارم خوب اونم ادمه نیاز به دوست داره البته دوست خوب من که ۱۲ ساله ازدواج کردم با دوستاش مشکلی نداشتم خداروشکر تا حالا هم مشکلی پیش نیومده بهش اعتماد داشته باش

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن  

بستگی به ادمش داره کسی که از اول اهل دوست و رفیق باشه تا آخر هست چون عادت کرده من شوهرم رو بکشی اهل بیرون با رفیق نیست چون از نوجوونی نبوده کلا خونه و با خانواده دوسته ۳ روزم بزاری تو خونه پیشته من گاهی اصرار میکنم برو با دوستت بیرون اونم خییییلی کم پیش میاد بره

اگر آدمای درستی باشن آره مشکلی نیست

دوستای شوهر من ۹۰ درصدشون مجردن

الانم با چندتا از مجردا رفته مراسم

روزای عادی هم ماهی یکبار دوستاش میرن بیرون اونم اگر وقت کنه می‌ره وقت نکنه نمیره

نمیشه که محدود کرد... خودت دوست داری اگر با دوستات خواستی بری بیرون شوهرت محدودت کنه؟

اگر آدمای درستی باشن آره مشکلی نیست دوستای شوهر من ۹۰ درصدشون مجردن الانم با چندتا از مجردا رفته م ...

نه اصلا محدودم نمیکنه

زندگی با عشق زیباست😍بعد ۴ سال به عشقم رسیدم😃
نفهمیدم دوستاش چی هستن؟من کاری بهش ندارم خوب اونم ادمه نیاز به دوست داره البته دوست خوب من که ۱۲ سال ...

متهل عزیزم 

هنوز عقدی اینقد بهش گیر نده دختر چیکارش داری خب بره اسیری ک نگرفتیش توام با دوستات برو بیرون خوش بگ ...

نه عزیزم اصلا گیر نمیدم باور کن با همسرم عین دو تا دوستیم

فقط گفتم این جا نظرخواهی کنم

نه اصلا محدودم نمیکنه

پس شما هم زیاد حساسیت نشون نده و محدودش نکن

بهرحال زن و شوهر هم یسری تفریحا واسه خودشون دارن که اگر زیادی منع و محدود بشن ممکنه از همسرشون زده بشن...

مخصوصا الان عقدی ... حداقل وقتی ازدواج کنی میتونی گاهی بهونه تنهایی بیاری....

2706