1421
1389

ما عقدیم

همسرم فقط دوتا دوست داره متهلم هستن 

خیلیم دوسشون داره 

ولی دلم نمیخواد باهاشون بره بیرون و ارتباط داشته باشه

شما موافقید؟

همسرای شما با دوستاشون میرن بیرون و خوش گذرونی؟

عقـــدم  واســـم دعــا کنیــــد خوشبــــخت بشـــــم  بعد ۴سال و نیم به عشقم رسیدم  بعد کلی سختی و استرس و زحمت آخرش بهم رسیدیم  

مامانا سلام

لباس شویی اینترنتی قسطی خریدم ماهی 600 تومن ، عالیه!!!
برید ببینید

اره به نظر من هر دوماه یکبار زن باید یه هفته بره با دوستاش ...مرد هم همینطور . .

چی میشه مگه ...قراره زن و شوهر یک عمر رفیق هم باشن و ازاد ..نمیشه که تا اخر عمر داخل یک قفس به اسم زندگی مشترک بمونن

1401

من دوست ندارم بره  ولی شوهرم همیشه میره کاری هم نمیتونم بکنم

بیشتر نی نی سایتیای اینجا میدونن رفتار مادر شوهرمو با من اون که بیگناه منو کتک زد نذر کردم روسری سیاه که سر میکنم واسه امام روز عاشورا بندازم زیر پای دسته عزا خدا تا نوروز سال بعد جوابشو بده و روز خوشیشو به عزا تبدیل کنه بگین امین 
1394

اره بعضی مواقع خودم بزور میفرستمش چون باید ریکاوری بشه از لحاظ روحی دوس داری شمارو محدود کنه ک با دوستت یا فلان شخص حق رفت و امد نداری؟🤔

فقط 11 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

اره چرا ک ن  . البته دوستای همسرم رو میشناسم  و همچنین همسرم رو و اعتماد کامل دارم بهشون . همسر منم مثلا اگر بره سه چهار ماهی یکبار میره و دو سه ساعته برمیگیره ... ولی مشکلی ندارم ایشون هم حق دارن ساعات و روزاهایی رو با دوستانشون باشن ❤

خیانت فقط جنسی نیست.خیانت،ذاتا ، طیفی است از هر رفتاری ، به ترتیبی که در آن لحظه ، کاری کنی ؛ که اگر همسرت و عشقت شاهدت بود نمیکردی...😊❤
1403

نه من موافقم که با دختر همسایه بره بیرون

خب چه اشکال داره اخه عزیز من. ادمیزاد به دوست احتیاج داره . اگه ادمهای بدی نیستن بره . نمیشه که عرصه رو بر شریک زندگی تنگ کرد

منم ماهی یکی دوبار با دوستام میرم بیرون

موافق نباشیمم میره

من همسرم اینجوری نیست والا

عقـــدم  واســـم دعــا کنیــــد خوشبــــخت بشـــــم  بعد ۴سال و نیم به عشقم رسیدم  بعد کلی سختی و استرس و زحمت آخرش بهم رسیدیم  
1364