2733
2734

اون‌ که میاد مجلس امام حسین، برای چی میاد؟ برای امامش میاد یعنی«امامت» 

امامت اصول دینه!

اگه شما گفتی بهش چرا قبات کجه، چرا موت بیرونه، ناراحت شد دیگه نیومد، شما چیکار کردی؟ 

با فروع دین برداشتی گردن اصول دین رو زدی!

مبادا یه عبدِ خدایی رو از در خونه امام حسین برونی!

واسه سالم بودن نی نی من دعا کنین❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منکه دلم خیلی گرفته بابام خودش هزار کثافط کاری کرده چن ماه پیش متوجه شد من با کسیم از همون روز تو دعواها بهم زخم زبون میزنه  شبی هم دعوا شد بمن گف تو کثیفی لیاقت عزاداری نداری حتی دعاتم نمیگیره و خیلی حرفا دیگه برا اولین بار لگدم زد کلی حالم بده کاش بمیره

2731

همین جا گفتم من کی باشم به مهمون اقام گیر بدم خیلی ادعا دارم جوری مهمون داری کنم که اقام نیم نظر بهم بندازه شاید منم مثل حر بهشتی شدم . تو پی وی ترکوندنم همه برام متاسف شدن و ازم انتظار نداشتن توجیه کنم 😑

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
2738

همین الآن اگه بگن مسیحی های کشور یه رسمی دارن و کسانی که میخوان تو اون مراسم شرکت کنن باید مثلا عبای قرمز بندازن با کلاه زرد همه پامیشن با اون کلاه زرد میرن که مثلا بافرهنگن و دارن احترام میزارن. بعد دختر تو خیابون با مانتو ارغوانی اومده لاب لای دسته ها. خب آخه ب اون چی باید گفت؟؟؟ دوست داشتم برم جلوش بگم بابا تو همین الآنم که داری تلاش میکنی مخ پسرارو بزنی صدقه سر مراسم محرمه. حداقل یه مانتو تیره تر تنت میکردی. حالا همه میان میگن ب تو چه دوست داشته مانتو ارغوانی تنش کنه!!!! واسه همین برمیگردیم به مثال اولی که زدم. اگه اونجا با کلاه ارغوانی رفت واقعا ب من چه.

همین الآن اگه بگن مسیحی های کشور یه رسمی دارن و کسانی که میخوان تو اون مراسم شرکت کنن باید مثلا عبای ...

کسی که میاد مراسم اعتقاد داره.منی که اعتقاد ندارم اصلا پامو نمیذارم.

وقتی به سعدی؛حافظ؛مولانا توهین میشود.
کسی که میاد مراسم اعتقاد داره.منی که اعتقاد ندارم اصلا پامو نمیذارم.

درود بر شما. اونکه اعتقاد داره یه سری مسائل رو هم رعایت میکنه. اونکه اعتقاد نداره و میادم دلیلی نداره پرچم برداره داد بزنه که من اعتقاد ندارم. باید تکلیفت با خودت مشخص باشه.

همین جا گفتم من کی باشم به مهمون اقام گیر بدم خیلی ادعا دارم جوری مهمون داری کنم که اقام نیم نظر بهم ...

ولشون کن 

به منم چند روز پیش گفتن چون طرفداری کردی خودت فلانی 

بزار دلشون خوش باشه بهشتین وقتی فرستادنشون ته جهنم قیافشونو می بینی 😊

خدا به راه راست هدایت کنه این جماعتو که به بقیه میگن روشن فکرررر وقتی چیزی واسه گفتن ندارن.خوبه مام بهشون بگیم مغز بسته یا سبک مغز یا کوته فکر ؟؟؟؟؟؟

هر چند من راضی نیستم چون مثل خودشون دلم سیاه نیست 

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖
امسال چیشده همه مژه مصنوعی گذاشتن

کاشت مژه هست دیگه ریمل ن میزنی 

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖
درود بر شما. اونکه اعتقاد داره یه سری مسائل رو هم رعایت میکنه. اونکه اعتقاد نداره و میادم دلیلی ندار ...

گفتم دیگه اونی که اومده اعتقاد داشته که اومده .حالا تشر بهش بزنید دیگه همونم نمیاد.

مثلا من به شخصه اعتقاد ندارم و نمیام.

وقتی به سعدی؛حافظ؛مولانا توهین میشود.
2706