2726
عنوان

حاجت از حضرت زهرا (س)

5184 بازدید | 25 پست

خانوما سلام

من برای کار مهمی به خانوم فاطمه زهرا (س) متوسل شدم. خیلی دلم گرفته حاجت مهمی دارم😢

شما تا حالا از ایشون چیزی خواستید؟ حاجت گرفتید؟ چه نذری انجام دادین ؟ چه کارهایی کردید؟

قوی باششش   

بله گرفتم 😊مادر دست رد به سینه فرزندش نمیزنه ان شاءالله

دوباره قطار دلم افتاد روی ریل جنوب...بعضی از روزها انگار جزو عمر ما حساب نمی شوند...روزهایی که قبل از غروب آفتاب روبروی اروند نشسته ای...این موج ها با تو میخواهند حرف بزنند این صدا صدای موج آب نیست صدای کلنجار رفتن دریاست برای فاش کردن رازهایی که به چشمانش دیده...و تو میبینی که آسمان اروند هم سنگینی می کند...نماز را که خواندی باید بروی کاروان در حال حرکت است و ناگزیر باید بروی دلت را جا می گذاری کنار یادمان شهدای گمنام اروند و می گویی من این دل را به امانت کنارتان می گذارم و می روم...دلاوران دریا دل مراقب دلم باشید من به شهری برمیگردم که کمتر امانت داری چون شما را دارد به شهری که من می روم کمتر پیدا می شود کسی که به آب خروشان اروند خشمگین بزند و طناب را رو به ساحل رها کند  به امید آنکه مهدی فاطمه(عج) انتهای طناب را می گیرد...من به شهری بر میگردم که امام غایبش غریب است ادبیات شهر من با ساحل اروند متفاوت است...شــهدا گاهی نگاهی...    عضویت قبلیم ۹۷/۹/۲۵

همین دهه محرم به حضرت زهرا  سلام الله علیها  متوسل شدم  دلم یه جورای گرمه به این توسل ..و امیدوارم 

خدایا من بدم و تو انقدر دوستم داری. اگر خوب بودم چه میکردی برایم. دوستت دارم در همه حال

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اره من خیلی از همون جوونی ب خاطر اسمم همش ب ایشون متوسل میشدم

میخواستم ولم نکنن میترسیدم و هنوزم میترسم از این راه جدا بشم...

خداشاهده خیلی وقتا دست غیبی مانع ی سری گناها و خطاها شدن....

دلا معاش چنان کن که گر بلغزد پای/ فرشته ات به دو دست دعا نگه دارد💜                                         خوبی های وجدان خفه کن!👈  طرف بعضی از بدی‌ها را رها نمی‌کند، بعد برای اینکه وجدان خودش را آرام کند می‌رود چهار تا کار خوب انجام می‌دهد. وجدانش آرام می‌شود. آن کارهای خوب راه دستت است که داری انجام می دهی، مرد هستی گناه نکن... استاد پناهیان                      ان شاالله نسل امروز، سربازان امام زمان خواهند بود.
اره من خیلی از همون جوونی ب خاطر اسمم همش ب ایشون متوسل میشدم میخواستم ولم نکنن میترسیدم و هنوزم می ...

خوشبحالت عزیزدلم

در عوض من پر از گناه و لغزشم

خوردم به یه در بسته توو زندگیم نیاز به معجزه دارم

اگه میشه برای منم دعا کن💖

قوی باششش   

بزرگترین حاجاتمو از حضرت زهرای مرضیه سلام الله علیها و همسر بزرگوارشون حضرت امیرالمومنین علی علیه السلام گرفتم...

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
قربونت بشم الهی بهم میگی چه کارهایی کردی لطفا؟

خدا نکنه عزیزم این چ حرفیه 

من خودم بعد از نماز صبح روضه مادر رو میزاشتم و گوش میدادم و حسابی بهش متوسل میشدم بعد هم نماز استغاثه به ایشون رو خوندم 😊 ان شاءالله به حق مادرمون خانوم فاطمه زهرا س حاجتت روا بشه تو همین ماه محرم ماه اربابمون ،اتفاقا تو همین ماه بود ک روضه گوش میدادم 

دوباره قطار دلم افتاد روی ریل جنوب...بعضی از روزها انگار جزو عمر ما حساب نمی شوند...روزهایی که قبل از غروب آفتاب روبروی اروند نشسته ای...این موج ها با تو میخواهند حرف بزنند این صدا صدای موج آب نیست صدای کلنجار رفتن دریاست برای فاش کردن رازهایی که به چشمانش دیده...و تو میبینی که آسمان اروند هم سنگینی می کند...نماز را که خواندی باید بروی کاروان در حال حرکت است و ناگزیر باید بروی دلت را جا می گذاری کنار یادمان شهدای گمنام اروند و می گویی من این دل را به امانت کنارتان می گذارم و می روم...دلاوران دریا دل مراقب دلم باشید من به شهری برمیگردم که کمتر امانت داری چون شما را دارد به شهری که من می روم کمتر پیدا می شود کسی که به آب خروشان اروند خشمگین بزند و طناب را رو به ساحل رها کند  به امید آنکه مهدی فاطمه(عج) انتهای طناب را می گیرد...من به شهری بر میگردم که امام غایبش غریب است ادبیات شهر من با ساحل اروند متفاوت است...شــهدا گاهی نگاهی...    عضویت قبلیم ۹۷/۹/۲۵
بزرگترین حاجاتمو از حضرت زهرای مرضیه سلام الله علیها و همسر بزرگوارشون حضرت امیرالمومنین علی علیه ال ...

الهی همیشه دلت شاد باشه.

منم نذر کردم براشون خداکنه به منم کمک کنن ، صدای منو به خدا برسونن 

قوی باششش   

دوستان شما که دلتون پاکه از حضرت زهرا شفا و سلامتی پدر منم بخواین 🙏🙏🙏

خدایا شکرت بخاطر همه ی چیزهایی که داریم و برامون عادی شده 🤲🙏بزرگترین خواسته ی تو ، کوچکترین اجابت از طرف خداست ⁦♥️⁩
الهی همیشه دلت شاد باشه. منم نذر کردم براشون خداکنه به منم کمک کنن ، صدای منو به خدا برسونن 

از ته دلت بخواه اگر به صلاحت باشه شک نکن میشه 

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 

بله عزیزم تو شهری که من زندگی میکنم رسم دارن برای حاجتشون آش شله قلمکار می پزن و پخش میکنن 

خیلی ها هم حاجت میگیرن آش رو به نیت خانم فاطمه زهرا می پزن ،اگه دوستداری بپز  یا آش رشته بپز بین چهل نفر پخش کن یا 

شما میتونی پول بدی به نیت حاجتت به مرکز معلولین یا کودکان بد سرپرست بدی  

یا غذا یا نون و پنیر و سبزی خیرات کنی به نیت خانم فاطمه زهرا بین زباله گردها یا کودکان کار

هرچی بدلت افتاد همون رو نذر کن ،مهم نیتت هست 

راستی صدقه دادن به نیت سلامتی  آقا امام زمان هم معجزه میکنه ،خیلی سریع جواب میگیری 

امضام رو هم بخون نذر به شهدا رو هم توضیح دادم 

الهی حاجت روا 

یاعلی 

یاعلی بر دشمنت لعنت👉حاجت داری؟بگو خدایا لطفا به بزرگی خودت و به حرمت ۱۴معصوم و حرمت شهید ابراهیم هادی وشهید حاج سعیدسامانلو حاجتمو بده بعدش برای سلامتی وظهور امام زمان و حاجت روایی خودت۵۰۰صلوات هدیه کن به ۱۴ معصوم و دو شهید عزیز ۴۰ روز هم پشت سرهم زیارت عاشورا،سوره یاسین یا واقعه بخون براشون.صدا بزن مشکلتو بگو بخواه دعات کنن، شکر خدا خیلی ها با این توسل حاجت روا شدن اگه حاجتت شرعی باشه و خدا صلاح بدونه روا میشه😍 نذر واسه شهدا هیچ اشکالی نداره تو مذهب شیعه توسل کردن جایز هست چون شهدا درجه ایمان و تقواشون زیاده ،نزد خدا مقام شفاعت دارن ،طبق آیه قرآن زنده هستن ،خدا به حرمت دعاشون حاجت میده .شهدا فقط واسطه هستن دعامون میکنن حاجت اصلی رو خدا میده😊این نذرهم عالیه به نیت حل مشکلت صدقه بدی واسه سلامتی آقا امام زمان و ازشون بخوای دعات کنن.بزن رو اسم کاربریم اولین تاپیکمو بخون پراز اسکرین و کامنت حاجت روایی هست کسانی که حاجت روا میشن خبر میدن ،کامنتاشونو کپی میکنم واسه دلگرمی تو تاپیک.راستی کتاب سلام بر ابراهیم رو دانلود کن بخون عالیه درباره شهید هادی هست😊اینهایی هم که میان میگن توسل به شهدا شرک ،گناه وبدعت هست فقط ازخدا بخواین ، چون شیعه نیستن علیه توسل کردن میگن  !!! حالا که تا اینجا اومدی لطفا به نیت سلامتی وظهور آقا امام زمان صلوات بفرست.الهی خدا به بزرگی خودش و به حرمت ائمه و شهدا حاجت دلتو بده و شماهم مثل بقیه تاپیک بزنی و صدام کنی خبر خوش حاجت روایی بدی یاعلی
خدا نکنه عزیزم این چ حرفیه  من خودم بعد از نماز صبح روضه مادر رو میزاشتم و گوش میدادم و حسابی ...

تعریف این نماز استغاثه رو خیلی شنیدم. دلم میخواد همین الان بلند شم بخونم. پریودم. منتظرم تموم شه بخونم منم 😢

قوی باششش   
2706