2726

خسیس نباشه 

دل رحم باشه

تو زندگیش به یه چیزی معتقد باشه

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من دلم شوهر بد میخواد   باور کن اینجا اینقدر تاپیک خیانت خوندم دلم میخوا د شوهرم خیانت کنه 😂اصن یکی از فانتزیای مجردیم بود😂

ولی اصلا بد نیس  

من در این تاریکی فکر یک بره روشن هستم تا بیاید علف خستگی ام را بچرد (:

یک کلام‌‌‌واسه ارامش تو تلاش کنه.حالا هر کی ارامشش تو یه چیزه.یا اینطور بگم زنش و خاسته هاش براش مهم باشه و وفادار بهش بمونه

چند ماهی هست یه کار توخونه شروع کردم.برای پیشرفتم لطفا دعا کنید♥️♥♥️اگه دوس داری تو هم مثل من تو خونت شاغل بشی بهم درخاست بده❤از کجا میدونی؟ شاید این همون راهیه که همیشه از خدا میخاستی  و میگفتی خدایاا راهی جلوی پام بزار تا زندگیمو متحول کنم...(نتورکر.نماینده برند لدورا)

صداقت مهربونی مسئولیت پذیری درک بالا

با شخصیت مودب متعهد با فرهنگ

هوش بالا پر انرژی شوخ فهمیده دقیق چشم پاک دقیق 

و.....

اینا تازه نصف خصوصیات همسرم بود ک یادم اومد  

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
خوش اخلاق مهربون شوخ طبع با گذشت دست و دلباز .اهل قهر و اشتی نیست. اصلا تو دعوا فحش و توهین نمیکنه ص ...

خداهنوز نساخته از این موردا خواهر😐🤣🤣🤣

وزن فعلی۷۳ .هدف اول ۶۸  هدف دوم ۶۵...امروز۹۹/۸/۱۱تصمیم جدی و دوباره برای لاغری دارم الهی شکرت که یه نی نی سالم بهم دادی ...برای خوشبختیه خودم دست بکار میشم تلاش میکنم و خوشبخت میشم ...خوشبختی حق منه و بالاخره منم لاعر شدم وزن ۶۰کیلو 🤩🤩🤩دلم نیومد قسمت اول امضامو پاک کنم ...بماند به یادگار...نی نی دومم هم بدنیا اومد الان دوتا گل پسر دارم ...خدایا شکرت که همیشه هوامو داری .هرچی خواستم بهم دادی ...کاش لیاقت بندگیتو داشته باشم😍واما پروسه ی لاغری من دوباره شروع شد شروع کاهش وزن :۲۶ /۱۱،وزن اولیه ۷۱😪😪۲۶ /۱۲ وزن:۶۶.۵😍😍ورن هدف ۵۸

ببین اگه دنبال شوهر بی عیب و نقصی نگرد نیست

بستگی به دید خودت به زندگی داره یکی هست بهترین شوهر رو داره ولی زوم کرده رو دو تا بدی شوهرش

شوهر من خیلی گوگولیه ولی تو دعوا بدزبونه و فحش میده

ولی در کل دست به خرجش خوبه چیزی که بقیه مردا دونه دونه می خرن شوهر من ده تا ده تا می خره

مثلا ميگم آدامس میخوام میره یک کارتون آدامس می خره

چشمش پاکه

در حالت عادی اینقدر منو می خندونه زمین رو گاز میگیرم از خنده

رفیق باز نیست

لقمه حلال میاره سر سفره

وابسته به خانوادش نیست از لحاظ عاطفی

و...

2706