2726

مشخصات شوهر من

فقط 10 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

شوهری که اخلاقش خوب باشه و خونه مستقل داشته باشه و پولدار باشه خوبه

شوهر من فقط خصوصیت اول رو داره

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**

مسئولیت پذیر باشه بشه همه جوره روش حساب کرد؛ دلسوزم باشه؛ به خانومشم توجه کنه، من این خصوصیاته همسرمو خیلی دوست دارم البته خصوصیاته بدم داره ها

به هرچه فکر کنید آن را به زندگی خود جذب خواهید کرد

خوش اخلاق مهربون شوخ طبع با گذشت دست و دلباز .اهل قهر و اشتی نیست. اصلا تو دعوا فحش و توهین نمیکنه صداشو بالا نمیبره. در مقابل غر زدن منم فقط سکوت میکنه. همیشه اولویتش زن و زندگیشه 

خسیس و دروغگو نباشه 

تحصیلکرده باشه 

عاقل و مهربون باشه 

آیا معنی کلمه سپاس را میدانید ؟ سپاس کلمه ای ایرانیست و یادگار زرتشت که همواره میگفت سه چیز را پاس دارید:پندار نیک ( پاس یک ) گفتار نیک ( پاس دو ) کردار نیک ( پاس سه)...سه پاس ؛ پاسداشت و پاسداری از سه نیک. ایرانیان با گفتن " سپاس " به یکدیگر یاداور این سه مورد مهم میشدند.

اهل زندگی باشه.باغیرت باشه(کاری)..خیانتکار نباشه.تعهد داشته باشه به زندگیش

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
2706