1464
1459

مشخصات شوهر من

عاشق دوقلو داشتم با همه سختی هاش😊😊😊 اگه دوست داشتین برام یه صلوات بفرستین تا به حاجتم برسم  بچه ها اینقدر نگین نامزد هستی بعد دو قلو میخوای😒من یک سال بعد عروسی منظورم هست قطره قطره صلوات جمع شود وانگهی حاجت برآورده شود😁😁

کارتون‌های پرورش کودک دو زبانه رو از سایت نی نی کارتون خرید کن

چند روزه توی سایت هم تخفیف گذاشتن

برای خرید با تخفیف کلیک کنید

1473

مسئولیت پذیر باشه بشه همه جوره روش حساب کرد؛ دلسوزم باشه؛ به خانومشم توجه کنه، من این خصوصیاته همسرمو خیلی دوست دارم البته خصوصیاته بدم داره ها

به هرچه فکر کنید آن را به زندگی خود جذب خواهید کرد

پشتت باشه

باهات روراست باشه

اینترو داشته باشه بقیه رو داره 

فقط 5 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وقتی میام نی نی سایت ی صلوات شمار دستم میگیرم و با نام و یاد خدا شروع میکنم ب صلوات فرستادن😁
1432

خوش اخلاق مهربون شوخ طبع با گذشت دست و دلباز .اهل قهر و اشتی نیست. اصلا تو دعوا فحش و توهین نمیکنه صداشو بالا نمیبره. در مقابل غر زدن منم فقط سکوت میکنه. همیشه اولویتش زن و زندگیشه 

خدایا داده و نداده ات رو شکر

خسیس و دروغگو نباشه 

تحصیلکرده باشه 

عاقل و مهربون باشه 

کوروش بزرگ....بگذارید هرکس به آیین خویش باشد.  زنان را گرامی بدارید. فرودستان را دریابید. هرکس به تکلم قبیله خویش سخن بگوید. ادمی تنها در مقام خویش به منزلت خواهد رسید. گسستن زنجیرها ارزوی من است. رهایی بردگان و عزت بزرگان ارزوی من است. شکوه شب و حرمت خورشید را گرامی بداریم پس تا باشد شبهایتان به شادی باشد و روزهایتان رازدار رهایی باد...این فرمان من است...

اهل زندگی باشه.باغیرت باشه(کاری)..خیانتکار نباشه.تعهد داشته باشه به زندگیش

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
1476

خسیس نباشه 

دل رحم باشه

تو زندگیش به یه چیزی معتقد باشه

خواهش میکنم منم تو تاپیکای انفجاری صدا کنیییید     🏃‍♀️🐎   ضمنا یعنی که چی من ۴ سطر تایپ میکنم کلی ایموجی و شکلک میزارم یهو میبینم این تاپیک تعطیل شده است؟ اَه   

مهربون باشه محبت کنه دلش برات تنگ شه تلاشش برای راحتی شما و زندگیش باشه اولویتش شما و زندگیش باشه فحش نده کتک نزنه خسیس نباشه شکاک نباشه

خدای خود را با چشم قلب دیدم .... گفتم : کیستی؟ گفت "تو"   منصور حلاج
1450