1421
1389
عنوان

فوری⚠⚠⚠🚫🚫

270 بازدید | 24 پست

🔴 فوری

دوستان عزیزم

تو رو جون هر کی دوست دارید خونه هاتونو خالی نذارین این شبا، خیلی شرایط بدی شده، آدم از اتفاقی که قراره بیفته خبر نداره، دیشب خدا به ما رحم کرد...

دیشب حدود ساعت 11 در خونه ی ما رو زدن، من پا شدم گفتم کیه؟

یه خانومی گفت تشریف بیارید دم در، من رفتم دم در، گفتم بفرمایید؟ زل زده بود تو چشام..

گفت بفرماييد، و یك دفعه، جوری که من نفهمیدم از کجا، سه تا ظرف یکبار مصرف پر از باقالی پلو با گوشت گذاشت تو بغلم!

خیلی لحظات نفسگیری بود، حسابی هول شده بودم و ذوق زده!

فکرش رو بکنید اگه ما خونه نبودیم واقعا چی میشد؟ ميداد در يه خونه ديگه! واقعا مواظب باشید

😆

اقایونی که درخواست دوستی میفرستین واقعا درونه من چه چیزی هست که فکر میکنین میشینم درد و دل شمارو گوش میدم  اگه خیلی دلت پره بشین تو دسشویی  

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

1436

😂😂😂😂😂😅

❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار ۹ ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش بگذاری . . . ❤️❤️❤️
خیلی خز شده خواهر....تا الان چهار بار اینو توی نی نی سایت دیدم

😂😂من الان انلاین شدم

اقایونی که درخواست دوستی میفرستین واقعا درونه من چه چیزی هست که فکر میکنین میشینم درد و دل شمارو گوش میدم  اگه خیلی دلت پره بشین تو دسشویی  
1432

دلم افتاد تو شورتم با این تعریف کردنت 😒😒😒😒😒

به حق خاشقچی الهی از نذری هات مو در بیاد

قد آسمون خودتو دوس داشته باش باور کن تو دنیا هیچی ارزشش بیشتر از خودت نیس👧
خدا نکشتت 😂😂😂 گفتم لابد از اون دنیا تاپیک زدی ( دور از جون) 

تا من حلوای همرو نخورم نمیرم  😂

دور از جون همگی

1418
دلم افتاد تو شورتم با این تعریف کردنت 😒😒😒😒😒 به حق خاشقچی الهی از نذری هات نون در بیاد

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

مجازی هستیم اما دلمون مجازی نیست میشکنه 😔  حواست به تایپ کردنت باشه 😉
دلم افتاد تو شورتم با این تعریف کردنت 😒😒😒😒😒 به حق خاشقچی الهی از نذری هات نون در بیاد

ن توروخدا ب نذری نفرین نکن

تاالان هرچی دادن بهم خراب بود

تازه تو ساندویچم مو بود  

وای ترسیدم دختررر

😆 فداتشم چرااخه

1364