2737
2734
عنوان

دختر آبجیم کش خورده به چشمش

332 بازدید | 9 پست

بچه ها توروخدا دعا کنید چیزیش نشه.

بچه دوستش با کش زده تو چشم خواهرزادم بردش بیمارستان اما انقدر چشمش میسوخته که کامل نتونسته باز کنه تا معاینه کنن. دکتر هم گفته احتمالا قرنیه اش آسیب دیده حالا چشمش و بسته گفته ۲۴ ساعت بعد بیار معاینه کنن. 

بجه ها خواهش میکنم هرکی پستم و خوند برای اینکه خواهرزادم چیزیش نشه یه صلوات براش بفرسته چیزیش نشه طفلی 😔😔😔

به حق این شب عزیز خدا حاجت همرو بده.

هرکی صلوات فرستاد لایک کنه ممنونم ازتون.

😔😔😔😔😔😔

صلوات دادم لطفا برای منم دعا کن

راستی می دونستین که تو زندگیتون تا زمانی که یه چیزی براتون خیلی مهمه از همون موضوع ضربه می خورین؟ تا زمانی که آرزویی فکرتونو درگیر کرده و درموردش ترس و خوشحالی زیاد دارین اون آرزو برآورده نمیشه؟ می دونستید تو این دنیا هیچی از هیچی نباید براتون مهم باشه جز      خـــــدا؟ می دونستین یا نه؟ حالا بدونین یاد بگیرین که بدونین ... 

امشب کلا چشام آلبالو گیلاس میچینه عنوانو خوندم دختر آبجیم خودکشی کرده😐

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

انشالله که هیچی نشده 

اگه هم چیزی شده باشه خیلی جزئیه و بچه ها بدنشون زخم شه زود ترمیم میشه نگران نباشین 

اگه بخاطره اسم کاربریم کولوچه هوس کردید و در دسترستون نبود منو ببخشید و حلال کنید 😣😢😢😢
2728
2738