2703
2553
عنوان

لطفا کمکم میکنید

97 بازدید | 14 پست

اگه خانواده شوهرتون شهر دیگه باشن و شما دلتون نخاد برید اونجا. بچه رو هم بخاد با خودش ببره. شما چیکار میکنید؟ 

من اوایل خوب میرفتم با شوهرم. ولی بعدش به خاطر اذیتهایی مادرش مجبور ‌‌شدم کمتر بزن تا احترامها سر جاش بمونه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه کلا نخوای بری که نمیشه چون میبینی که شوهره میره و بچه روهم میبره اینجوری برای تو خیلی بد میشه چاره ای نیست مجبوری بری ولی رفت و امدها رو کمتر کن

یه بسته فلفل قرمز هندی بزارین تو جیبتون، هروقت هوس کردین برای کسی دردو دل کنین، یه قاشق از اون بریزین تو حلقتون. من امتحان کردم عالیه😐
2456
2714
آخه خسته میشم. چهار روز

سرسنگین باش 

ولی برو حتما

نری بیشتر از چششون خودتو میندازی و باهات بد میشن شوهرتو پر میکنن و بچتم ک ببره شوهرت بدتر دیگه 

۴ روز سختی بکشی بهتز ار اینه

سرسنگین باش  ولی برو حتما نری بیشتر از چششون خودتو میندازی و باهات بد میشن شوهرتو پر میکنن و ...

شوهرم رو جرات ندارن پر کنن. چون برخورد میکنه باهاشون. و میدونه تقصیر اونها بوده که من دیگه نمیرم. یک سال تنها رفت. گفت بیایید خوب شد بدون اونها اومدم

2706