2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

مادرشوهر من درست میکنه زیاد پنج شش ماه مصرف میکنن کپک نمیزنه

یا اَباعَبْدِاللَّهِ اِنّى سِلْمٌ لِمَنْ سالَمَکُمْ وَ حَرْبٌ لِمَنْ حارَبَکُمْ اِلى یَوْمِ الْقِیامَه                                                         بِاَبى اَنْتَ وَ اُمّى لَقَدْ عَظُمَ مُصابى بِکَ فَاَسْئَلُ اللَّهَ الَّذى اَکْرَمَ مَقامَک  خدایاااا شکرت خداجونم عاشق مهربونیتم شکر خداجون شکرشکرشکر خداجونم چجوری شکرت کنم بخاطر این همه خوبیت 🤲
2714

عزیزم منم مامانم لطف کرد و برام درست کرد. یه بخشی رو توی شیشه بذار و روغن روش بریز بذار یخچال، زیادم بود بذار فریزر 

ما در جوار یکدیگر زندگی می کنیم، پس اولین مقصود ما در زندگی این است که به یکدیگر محبت کنیم و اگر نمی توانیم دست کم دیگران را آزار ندهیم. نظراتمان را به همدیگر تحمیل نکنیم.
مادرخانوم نشسته کنارم همش بهم میگه علمی ش چیه یعنی ازنظره علمی بزاری یخچال وظاهرش سالم باشه بازم امک ...

نه اگر خراب بشه ظاهرش عوض میشه یا سیاه میشه یا کپک میزنه پس اگه ظاهرش خوب باشه یعنی فعل و انفعالات صورت نگرفته توش

ما در جوار یکدیگر زندگی می کنیم، پس اولین مقصود ما در زندگی این است که به یکدیگر محبت کنیم و اگر نمی توانیم دست کم دیگران را آزار ندهیم. نظراتمان را به همدیگر تحمیل نکنیم.
2706